Definicja Blog lub Weblog co oznacza. Czym jest internetowej, którego autor udostępnia jego treść.

Czy przydatne?

Definicja Weblog Lub Blog

Co to jest BLOG LUB WEBLOG rodzaj elektronicznego pamiętnika w formie strony internetowej, którego autor udostępnia jego treść wszystkim internautom albo ustalonym osobom. Zwykle każdą notatkę autora można skomentować. W blogu znajduje się zazwyczaj miejsce na ulubione linki autora, linki do innych blogów (tak zwany blogroll) etc. Dziedzina blogów może być różnorodna – od opisu własnych przeżyć, przemyśleń, dokładnego życiorysu aż na blogach tematycznych kończąc
Definicja Bitmapa Lub Mapa Bitowa:
Co to jest rodzaj grafiki złożonej z pikseli,  „płaskiego” rysunku złożonego z pojedynczych punktów. Ustalenie „bitmapowa grafika” znaczy, iż grafika w grze nie jest przestrzenna, trójwymiarowa blog lub weblog co znaczy.
Definicja Burn-In:
Co to jest znaczy szereg testów przeprowadzonych na sprzęcie w ekstremalnych uwarunkowaniach natychmiast po wyprodukowaniu. Odpowiednikiem są procesory Pentium sprawdzane w wysokich temperaturach blog lub weblog krzyżówka.
Definicja Bundle:
Co to jest komputer w formie kompletu, wspólnie z dodatkowym oprogramowaniem i drukarką czy innymi urządzeniami mówimy o tak zwany bundle. Kupując komplet płacimy mniej, niż za te same urządzenia kupowane blog lub weblog co to jest.
Definicja Burak:
Co to jest na błędy znalezione w grach. Ogromną kolekcją buraków była w swoim czasie gierka Daggerfall, zwana popularnie Buggerfallem. Celem eliminacji „buraków” autorzy programów wypuszczają patche blog lub weblog słownik.
Definicja Blok:
Co to jest najmniejszy fragment z danymi odczytywany czy zapisywany poprzez urządzenie typu CD-ROM. Na płycie CD-ROM blok ma zwykle rozmiar 2048 bajtów blog lub weblog czym jest.

Czym jest Blog lub Weblog znaczenie w Słownik Internet B .