Definicja BLER co oznacza. Czym jest błędów zapisu informacji, jakie powstają w okresie nagrywania.

Czy przydatne?

Definicja Bler

Co to jest BLER (z angielskiego: Block Error Rate) – ustalenie dotyczące błędów zapisu informacji, jakie powstają w okresie nagrywania na płytach CD-R
Definicja Blowfish:
Co to jest kryptograficzny stworzony poprzez Bruce’a Schneiera. Opiera się na kluczach o zmiennej długości (do 448 bitów). Uważany jest za bardzo bezpieczny (do chwili obecnej nie udowodniono, że istnieje bler co znaczy.
Definicja Big Blue:
Co to jest spółki IBM Corporation, od którego pochodzi nieoficjalna nazwa spółki (z angielskiego: – ogromny niebieski) – nieoficjalne ustalenie odnoszące się do spółki IBM, której dominującym kolorem bler krzyżówka.
Definicja Bundleware:
Co to jest sposób dystrybucji oprogramowania poprzez dołączenie go do innego, popularnego produktu. W ten sposób rozpowszechniane są również programy szpiegujące, a nieświadomi użytkownicy sami je instalują bler co to jest.
Definicja Blogsphere Lub Blogosfera:
Co to jest abstrakcyjne definicja na ustalenie całości blogów w Internecie bler słownik.
Definicja Broad Match Lub Szerokie Dopasowanie:
Co to jest typ dopasowania słów najważniejszych w linkach sponsorowanych, który wpasuje każde wyraz, nawet takie, które znajduje się wewnątrz frazy. Broad match zwykle zapisuje się bez szczególnych znaków (nie bler czym jest.

Czym jest BLER znaczenie w Słownik Internet B .