Definicja Bit co oznacza. Czym jest danych komputerowych (informacji), reprezentowana w systemie.

Czy przydatne?

Definicja Bit

Co to jest BIT (z angielskiego: Binary digIT) – elementarna jednostka danych komputerowych (informacji), reprezentowana w systemie binarnym poprzez cyfry „0″ i „1″, w logice poprzez opcje Prawda/Fałsz. Jednak zazwyczaj przetwarzana jest jednocześnie pewna ich ekipa: bajt (8 bitów), wyraz (na przykład 16 bitów) albo podwójne wyraz (na przykład 32 bity), co powiększa wydajność operacji. W systemie binarnym następne „n” bajtów tworzy cyfry liczby dwójkowej, która może przyjmować 2n różnych wartości, stąd 1 bajt = 256 stanów, wyraz dwubajtowe = 65 536 stanów, a podwójne wyraz = 4 294 967 296 stanów. Przepustowość sieci jest zwykle podawana w bitach na sekundę
Definicja BD-RE:
Co to jest Blue-ray Disc REwritable) – rodzaj optycznego wielokrotnie zapisywalnego nośnika danych typu Blu-Ray, na którym wielokrotnie można zapisać jakieś dane. Płyta BD-RE jest przykładem płyty CD-RW w razie bit co znaczy.
Definicja Boot Sektor:
Co to jest z angielskiego: boot sector) – miejsce najpierw dysku, skąd bootuje się mechanizm bit krzyżówka.
Definicja Beniamin:
Co to jest censorware (kontroler treści), mający za zadanie filtrować i blokować dostęp do ustalonych stron i treści w Internecie. Najczęstszym przyczyną stosowania tego typu programów jest chęć zapewnienia bit co to jest.
Definicja Breakpoint Lub Pułapka:
Co to jest zastawiana w debuggerze na konkretny adres kodu albo danych, a polegająca w sytuacji kodu na wstawieniu poprzez debugger w zadane miejsce dyrektyw CC (INT 3). Po dojściu do tej dyrektyw mechanizm bit słownik.
Definicja BrowseRank:
Co to jest oceny popularności i jakości stron internetowych dla potrzeb wyszukiwarek internetowych, przygotowany poprzez grupę badaczy z Microsoftu. BrowseRank ma wg ich zapewnień w przyszłości zatrząść bit czym jest.

Czym jest Bit znaczenie w Słownik Internet B .