Definicja Big Blue co oznacza. Czym jest nieoficjalna nazwa spółki (z angielskiego: – ogromny.

Czy przydatne?

Definicja Blue Big

Co to jest BIG BLUE Niebieskie logo spółki IBM Corporation, od którego pochodzi nieoficjalna nazwa spółki
(z angielskiego: – ogromny niebieski) – nieoficjalne ustalenie odnoszące się do spółki IBM, której dominującym kolorem promocyjnym jest właśnie niebieski, aktualny w szczególności w logo
Definicja Bezprzewodowy Kontroler:
Co to jest komunikuje się z komputerem przy udziale fal radiowych o wysokim paśmie albo poprzez podczerwień, bez kabli przyłączeniowych ograniczających zasięg urządzenia. Do takich należy IrDA czy Bluetooth czy big blue co znaczy.
Definicja Back Orifice:
Co to jest administracji pozwalający kontrolować komputery zaopatrzone w mechanizmy Windows 95, 98 i NT (Back Orifice 2000) przez połączenie TCP/IP, używając konsoli tekstowej albo aplikacji z graficznym big blue krzyżówka.
Definicja Blu-Ray 3d:
Co to jest Blu-Ray, który pozwala na zapis obrazu trójwymiarowego (3D) zamiast dwuwymiarowego (2D). Stowarzyszenie Blu-ray Disc Association, które zajmuje się standaryzacją płyt Blu-ray, w połowie grudnia 2009 big blue co to jest.
Definicja BZT:
Co to jest niem. Bundesamt für Zulassungen in der Telekommunikation) – niemiecka agencja regulująca zasady zastosowania częstotliwości radiowych dla celów związanych z komunikacją big blue słownik.
Definicja Bitrate:
Co to jest współczynnik określający, ile bitów danych zostało użytych do zapisania dźwięku albo obrazu pośrodku sekundy, na przykład 192 kbps big blue czym jest.

Czym jest Big Blue znaczenie w Słownik Internet B .