Definicja Biała lista lub white list co oznacza. Czym jest legalnych adresów e-mail albo nazw domen.

Czy przydatne?

Definicja Biała lista lub white list

Co to jest BIAŁA LISTA LUB WHITE LIST jedna z metod filtrowania spamu. Biała spis stanowi lista legalnych adresów e-mail albo nazw domen. Wszystkie informacje pochodzące z adresów albo domen znajdujących się na białej liście są automatycznie dostarczane do odbiorcy
Definicja Big Daddy:
Co to jest nazywa się aktualizację algorytmu wyszukiwania stron internetowych wyszukiwarki Google i zmianę infrastruktury mechanizmów informatycznych wyszukiwarki (zmiany na data center), która odbywała się od biała lista lub white list co znaczy.
Definicja Bot:
Co to jest sztuczną inteligencją postać, kierowana poprzez komputer. Występuje raczej w grach FPP (Quake, Unreal) i przydaje się, gdy na przykład chcemy sobie pograć w deathmatch, a nie mamy sieci. Bot przy biała lista lub white list krzyżówka.
Definicja Blu-Ray 3d:
Co to jest Blu-Ray, który pozwala na zapis obrazu trójwymiarowego (3D) zamiast dwuwymiarowego (2D). Stowarzyszenie Blu-ray Disc Association, które zajmuje się standaryzacją płyt Blu-ray, w połowie grudnia 2009 biała lista lub white list co to jest.
Definicja Blacklista Lub Shitlista:
Co to jest nicków, wyrazów, na które program nie zarejestruje programu, choćby s/n był wygenerowany wg prawdziwego algorytmu. Autorzy programów stosują tego typu zagrywki, chcąc zabezpieczyć się przed co biała lista lub white list słownik.
Definicja Bps:
Co to jest z angielskiego: Bits-Per-Second) – jednostka szybkości transferu danych komputerowych. Modem o szybkości 56 600 bps może przesyłać dane z szybkością 56 600 bitów na sekundę biała lista lub white list czym jest.

Czym jest Biała lista lub white list znaczenie w Słownik Internet B .