Definicja Benchmark lub benczmark co oznacza. Czym jest mierzącego osiągi i moc obliczeniową.

Czy przydatne?

Definicja Benczmark Lub Benchmark

Co to jest BENCHMARK LUB BENCZMARK (z angielskiego: – miara, kryterium)
1. – rodzaj testu mierzącego osiągi i moc obliczeniową komputera przy zadanych uwarunkowaniach. Test przeprowadza się na kilku komputerach ze zbliżoną konfiguracją i identycznym oprogramowaniem (mechanizm operacyjny, program testujący, gry i programy, na których bada się osiągi itp). Po testach wyniki przedstawia się w tabeli i porównuje wyniki.
2. – rodzaj programu, który bada osiągi komputera i służy do testów typu benchmark (zobacz pkt 1). Odpowiedzialny jest on za zadanie każdemu testowanemu komputerowi identycznego zestawu zadań do wykonania. Komputer wykonuje je, a benchmark mierzy czas, w jakim zadania zostały wykonane. Przykładami programów testujących są: PCWorldBench, ChipMark.
Laboratoryjnym testom zarzucane jest nieraz niezbyt dobre odzwierciedlenie realnego użytkowania produktu (sprzętu bądź programu). Dlatego także wielu ludzi uważa benchmarki za niezbyt godne zaufania. Jedno z przysłów hakerów brzmi: „Istnieją trzy typy kłamstwa – kłamstwo, cholerne kłamstwo i benchmark”. Mimo wielu niepochlebnych uwag można jednak z przekonaniem powiedzieć, iż adekwatnie wykonany test co najmniej po części odzwierciedli realne możliwości testowanego produktu.
3. – wytwór, do którego użytkownicy są przyzwyczajeni i który dobrze znają, a który można porównać z nowszym wytworem o podobnym charakterze
Definicja Bloger Lub Blogger:
Co to jest takim mianem ustala się autora bloga benchmark lub benczmark co znaczy.
Definicja Bus Powered Hub Lub Hub Pasywny:
Co to jest który zasila urządzenia bezpośrednio z gniazda USB i nie wykorzystuje zasilania zewnętrznego. Jeżeli podłączasz do komputera okazjonalnie pendrive albo kamerę, z powodzeniem wystarczy taki schemat benchmark lub benczmark krzyżówka.
Definicja Big-Bang Lub Metoda Wielkiego Wybuchu:
Co to jest metoda testowania oprogramowania. To jest testowanie integracyjne przeprowadzane w chwili łączenia wielu modułów w całość, bez przeprowadzenia przedtem testów przyrostowych benchmark lub benczmark co to jest.
Definicja Big Daddy:
Co to jest nazywa się aktualizację algorytmu wyszukiwania stron internetowych wyszukiwarki Google i zmianę infrastruktury mechanizmów informatycznych wyszukiwarki (zmiany na data center), która odbywała się od benchmark lub benczmark słownik.
Definicja Brouter:
Co to jest angielskiego: bridge) i routera w jedną całość. Most jest urządzeniem, które łączy dwie różne sieci komputerowe, używające jednak takiego samego protokołu (na przykład Ethernet i token ring). Jeżeli benchmark lub benczmark czym jest.

Czym jest Benchmark lub benczmark znaczenie w Słownik Internet B .