Definicja Beerware co oznacza. Czym jest sposób z freeware. Pozwala użytkownikowi na dowolne.

Czy przydatne?

Definicja Beerware

Co to jest BEERWARE rodzaj licencji na oprogramowanie powiązanej w pewien sposób z freeware. Pozwala użytkownikowi na dowolne korzystanie z oprogramowania, pod warunkiem, iż w sytuacji spotkania autora użytkownik postawi mu piwo.
Licencja została wymyślona poprzez Johna Bristora 25 kwietnia 1987 roku. Odtąd powstało sporo programów dystrybuowanych na jej podstawie, zmieniano także jej znaczenie (na przykład na tak, aby użytkownik był zobligowany jedynie do wypicia piwa „za zdrowie” autora)
Definicja BD-RE:
Co to jest Blue-ray Disc REwritable) – rodzaj optycznego wielokrotnie zapisywalnego nośnika danych typu Blu-Ray, na którym wielokrotnie można zapisać jakieś dane. Płyta BD-RE jest przykładem płyty CD-RW w razie beerware co znaczy.
Definicja Breadcrumbs Lub Okruszki Chleba:
Co to jest strony internetowej, który wyświetla wszystkie witryny internetowe odwiedzane poprzez użytkownika albo położenie danej podstrony w hierarchii całej witryny w formie ścieżki. Każdy z przedmiotów beerware krzyżówka.
Definicja Bootowalna Dyskietka:
Co to jest zawierająca kopię MBR dysku twardego. W wypadku, gdy MBR zarażony jest poprzez wirus albo został on w jakiś sposób uszkodzony, dyskietka ta pozwala załadować jego zawartość z powrotem na dysk. Może beerware co to jest.
Definicja Beniamin:
Co to jest censorware (kontroler treści), mający za zadanie filtrować i blokować dostęp do ustalonych stron i treści w Internecie. Najczęstszym przyczyną stosowania tego typu programów jest chęć zapewnienia beerware słownik.
Definicja Broad Match Lub Szerokie Dopasowanie:
Co to jest typ dopasowania słów najważniejszych w linkach sponsorowanych, który wpasuje każde wyraz, nawet takie, które znajduje się wewnątrz frazy. Broad match zwykle zapisuje się bez szczególnych znaków (nie beerware czym jest.

Czym jest Beerware znaczenie w Słownik Internet B .