Definicja BD-ROM co oznacza. Czym jest optycznego nośnika danych typu Blu-Ray, na którym znajdują.

Czy przydatne?

Definicja Rom Bd

Co to jest BD-ROM (z angielskiego: Blue-ray Disc Read Only Memory) – rodzaj optycznego nośnika danych typu Blu-Ray, na którym znajdują się jakieś dane komputerowe. Płyty BD-ROM nie da się skasować ani nie da się na niej dograć dodatkowych danych. Jest przykładem płyty CD-R w razie nośników typu CD i DVD+R i DVD-R w razie płyt DVD
Definicja Bootstrap:
Co to jest się do pamięci operacyjnej komputera i przekazujący mu sterowanie komputerem. Bootstrap umieszczony jest w pamięci stałej ROM i uruchamiany automatycznie po włączeniu zasilania albo wyzerowaniu bd-rom co znaczy.
Definicja Boot Sektor:
Co to jest z angielskiego: boot sector) – miejsce najpierw dysku, skąd bootuje się mechanizm bd-rom krzyżówka.
Definicja Browser Hijacker Lub Porywacz Przeglądarek:
Co to jest oprogramowanie, które modyfikuje ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika. Może to oznaczać zmianę domyślnej strony startowej, przekierowanie wyszukiwań na niechciane strony WWW, dodanie bd-rom co to jest.
Definicja Biała Lista Lub White List:
Co to jest filtrowania spamu. Biała spis stanowi lista legalnych adresów e-mail albo nazw domen. Wszystkie informacje pochodzące z adresów albo domen znajdujących się na białej liście są automatycznie bd-rom słownik.
Definicja Bilinear Filtering Lub Filtrowanie Biliniowe:
Co to jest przetwarzania grafiki, która pełni rolę, podobnie jak antyaliasing, soczewki wygładzającej obraz kosztem jego ostrości. Wykorzystanie znajduje w pierwszej kolejności przy wyświetlaniu mocno bd-rom czym jest.

Czym jest BD-ROM znaczenie w Słownik Internet B .