Definicja BD-RE co oznacza. Czym jest optycznego wielokrotnie zapisywalnego nośnika danych typu Blu.

Czy przydatne?

Definicja Re Bd

Co to jest BD-RE (z angielskiego: Blue-ray Disc REwritable) – rodzaj optycznego wielokrotnie zapisywalnego nośnika danych typu Blu-Ray, na którym wielokrotnie można zapisać jakieś dane. Płyta BD-RE jest przykładem płyty CD-RW w razie nośników typu CD i DVD-RAM i DVD-RW w razie płyt DVD
Definicja Breadcrumbs Lub Okruszki Chleba:
Co to jest strony internetowej, który wyświetla wszystkie witryny internetowe odwiedzane poprzez użytkownika albo położenie danej podstrony w hierarchii całej witryny w formie ścieżki. Każdy z przedmiotów bd-re co znaczy.
Definicja Bootstrap:
Co to jest się do pamięci operacyjnej komputera i przekazujący mu sterowanie komputerem. Bootstrap umieszczony jest w pamięci stałej ROM i uruchamiany automatycznie po włączeniu zasilania albo wyzerowaniu bd-re krzyżówka.
Definicja Bootowalna Dyskietka:
Co to jest zawierająca kopię MBR dysku twardego. W wypadku, gdy MBR zarażony jest poprzez wirus albo został on w jakiś sposób uszkodzony, dyskietka ta pozwala załadować jego zawartość z powrotem na dysk. Może bd-re co to jest.
Definicja Bin:
Co to jest 1. – mechanizm binarny 2. – kosz Windows (z angielskiego: Recycle Bin bd-re słownik.
Definicja Bekator:
Co to jest potoczne i humorystyczne ustalenie serwera. Nazwa powstała ze względu dźwięku, który wydobywa się z zwykle starszego komputera, który służy jako serwer właśnie bd-re czym jest.

Czym jest BD-RE znaczenie w Słownik Internet B .