Definicja BBS co oznacza. Czym jest komunikacyjna) – usługa, która przeżywała szczyt swojej.

Czy przydatne?

Definicja Bbs

Co to jest BBS (z angielskiego: Bulletin Board Mechanizm – usługa komunikacyjna) – usługa, która przeżywała szczyt swojej popularności najpierw lat dziewięćdziesiątych, aktualnie właściwie w zaniku, bo nie wytrzymuje konkurencji z Internetem. By skorzystać z zasobów BBS, użytkownik dzwoni przy zastosowaniu modemu na numer telefoniczny BBS-u i loguje się do niego. BBS oferuje wysyłanie e-maili, ściąganie plików, prowadzenie dyskusji na żywo, a ostatnio również uzyskanie dostępu do internetu (na przykład Maloka BBS w Warszawie)
Definicja BTX Lub Blue Water:
Co to jest Balanced Technology Extended) – specyfikacja, określająca normy dla komputerowych dyrektyw. Obejmuje ona swym zasięgiem konstrukcje obudowy komputera, konstrukcję płyty głównej i tym podobne Jest bbs co znaczy.
Definicja Bob Braden:
Co to jest jeden z artystów protokołu TCP/IP bbs krzyżówka.
Definicja Bezprzewodowy Kontroler:
Co to jest komunikuje się z komputerem przy udziale fal radiowych o wysokim paśmie albo poprzez podczerwień, bez kabli przyłączeniowych ograniczających zasięg urządzenia. Do takich należy IrDA czy Bluetooth czy bbs co to jest.
Definicja Bot:
Co to jest sztuczną inteligencją postać, kierowana poprzez komputer. Występuje raczej w grach FPP (Quake, Unreal) i przydaje się, gdy na przykład chcemy sobie pograć w deathmatch, a nie mamy sieci. Bot przy bbs słownik.
Definicja Burn-In:
Co to jest znaczy szereg testów przeprowadzonych na sprzęcie w ekstremalnych uwarunkowaniach natychmiast po wyprodukowaniu. Odpowiednikiem są procesory Pentium sprawdzane w wysokich temperaturach bbs czym jest.

Czym jest BBS znaczenie w Słownik Internet B .