Definicja Background co oznacza. Czym jest niebo, na którego tle leci nasz samolot. Lecz kojarzymy.

Czy przydatne?

Definicja Background

Co to jest BACKGROUND 1. – tło w grze, na którym rozgrywa się akcja. Na przykład niebo, na którego tle leci nasz samolot. Lecz kojarzymy poprzez to statyczne tło, a nie na przykład animowane chmury czy jakieś inne poruszające się obiekty. Bardzo regularnie wspomina się o nich przy omawianiu gier przygodowych, gdyż niebrzydkie backgroundy mają tam duże znaczenie.
2. – aplikacja może pracować w trybie „background” a więc w tle; na przykład gdy piszemy coś w Wordzie i równocześnie mamy włączonego Winampa (ponieważ słuchamy muzyki), wtedy mówi się, iż program (w tym przypadku Winamp) pracuje w tle
Definicja Beta:
Co to jest ustalenie próbnej, nie do końca sprawdzonej wersji programu albo gry, która jest przekazywana do próbnej eksploatacji wybranym użytkownikom. Etap beta następuje zazwyczaj po fazie alfa. Funkcjonują background co znaczy.
Definicja Bootstrap:
Co to jest się do pamięci operacyjnej komputera i przekazujący mu sterowanie komputerem. Bootstrap umieszczony jest w pamięci stałej ROM i uruchamiany automatycznie po włączeniu zasilania albo wyzerowaniu background krzyżówka.
Definicja Backup:
Co to jest to odmiennie kopia bezpieczeństwa background co to jest.
Definicja Bitmapa Lub Mapa Bitowa:
Co to jest rodzaj grafiki złożonej z pikseli,  „płaskiego” rysunku złożonego z pojedynczych punktów. Ustalenie „bitmapowa grafika” znaczy, iż grafika w grze nie jest przestrzenna, trójwymiarowa background słownik.
Definicja Beerware:
Co to jest oprogramowanie powiązanej w pewien sposób z freeware. Pozwala użytkownikowi na dowolne korzystanie z oprogramowania, pod warunkiem, iż w sytuacji spotkania autora użytkownik postawi mu piwo. Licencja background czym jest.

Czym jest Background znaczenie w Słownik Internet B .