Definicja Background co oznacza. Czym jest niebo, na którego tle leci nasz samolot. Lecz kojarzymy.

Czy przydatne?

Definicja Background

Co to jest BACKGROUND 1. – tło w grze, na którym rozgrywa się akcja. Na przykład niebo, na którego tle leci nasz samolot. Lecz kojarzymy poprzez to statyczne tło, a nie na przykład animowane chmury czy jakieś inne poruszające się obiekty. Bardzo regularnie wspomina się o nich przy omawianiu gier przygodowych, gdyż niebrzydkie backgroundy mają tam duże znaczenie.
2. – aplikacja może pracować w trybie „background” a więc w tle; na przykład gdy piszemy coś w Wordzie i równocześnie mamy włączonego Winampa (ponieważ słuchamy muzyki), wtedy mówi się, iż program (w tym przypadku Winamp) pracuje w tle
Definicja Browser Hijacker Lub Porywacz Przeglądarek:
Co to jest oprogramowanie, które modyfikuje ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika. Może to oznaczać zmianę domyślnej strony startowej, przekierowanie wyszukiwań na niechciane strony WWW, dodanie background co to jest.
Definicja BIOS:
Co to jest Basic Input Output Mechanizm – fundamentalny mechanizm wejścia/wyjścia) – program, który służy do załadowania mechanizmu po włączeniu komputera. Steruje on przepływem informacji pomiędzy systemem background definicja.
Definicja Blu-Ray Lub BD:
Co to jest Blue-ray Disc) – nowy standard optycznych dysków, oparty na pracy niebieskiego lasera, innego niż stosowany w napędach DVD (a więc czerwonego). Standard rozwijany jest razem poprzez Hitachi, LG background co znaczy.
Definicja Bundleware:
Co to jest sposób dystrybucji oprogramowania poprzez dołączenie go do innego, popularnego produktu. W ten sposób rozpowszechniane są również programy szpiegujące, a nieświadomi użytkownicy sami je instalują background słownik.
Definicja BBeB:
Co to jest format plików Sony przygotowany dla czytników książek elektronicznych. Umożliwia przeglądanie zabezpieczonych prawami autorskimi dokumentów PDF sprzedawanych w księgarniach ebooków background znaczenie.

Czym jest Background znaczenie w Słownik Internet B .