Definicja Backdoor co oznacza. Czym jest wniknięcia do mechanizmu bez posiadania odpowiednich.

Czy przydatne?

Definicja Backdoor

Co to jest BACKDOOR pozostawiona poprzez projektanta schowana sposobność wniknięcia do mechanizmu bez posiadania odpowiednich uprawnień (na przykład konieczności logowania). Przeznaczeniem tylnego wejścia może być na przykład umożliwienie twórcom programu dostępu do zawartości dysku użytkownika bez jego wiedzy…
Definicja Bootstrap:
Co to jest się do pamięci operacyjnej komputera i przekazujący mu sterowanie komputerem. Bootstrap umieszczony jest w pamięci stałej ROM i uruchamiany automatycznie po włączeniu zasilania albo wyzerowaniu backdoor co znaczy.
Definicja BURN-Proof 2:
Co to jest technologii opracowanej i opatentowanej poprzez firmę Sanyo, która ma za zadanie zapobiec błędom typu buffer underrun, a więc błędem opróżnienia bufora. Jak wiadomo, by płyta mogła być zapisana backdoor krzyżówka.
Definicja Bluetooth:
Co to jest angielskiego: – niebieski ząb) – standard umożliwiający bezprzewodową łączność między urządzeniami elektronicznymi – między telefonem komórkowym a na przykład telewizorem, komputerem, słuchawką backdoor co to jest.
Definicja Broad Match Lub Szerokie Dopasowanie:
Co to jest typ dopasowania słów najważniejszych w linkach sponsorowanych, który wpasuje każde wyraz, nawet takie, które znajduje się wewnątrz frazy. Broad match zwykle zapisuje się bez szczególnych znaków (nie backdoor słownik.
Definicja Bubble Jet:
Co to jest atramentowa o termicznej zasadzie działania. Dzięki działaniu sił kapilarnych komory dysz w głowicy drukującej napełniają się automatycznie atramentem o objętości jednej stumilionowej części litra. W backdoor czym jest.

Czym jest Backdoor znaczenie w Słownik Internet B .