Definicja Back Orifice co oznacza. Czym jest komputery zaopatrzone w mechanizmy Windows 95, 98 i NT.

Czy przydatne?

Definicja Orifice Back

Co to jest BACK ORIFICE mechanizm zdalnej administracji pozwalający kontrolować komputery zaopatrzone w mechanizmy Windows 95, 98 i NT (Back Orifice 2000) przez połączenie TCP/IP, używając konsoli tekstowej albo aplikacji z graficznym interfejsem
Definicja BEDO DRAM Lub Burst Extended Data Output DRAM:
Co to jest dynamicznej pamięci operacyjnej komputera. Gdyż Intel i inni producenci preferowali raczej pamięci SDRAM, BEDO DRAM nigdy nie stały się popularne i szeroko użytkowane. Por. FPM DRAM, EDO RAM, EDRAM back orifice co to jest.
Definicja Bloatware:
Co to jest oprogramowanie, którego wymogi systemowe (na rozmiar pamięci RAM, prędkość procesora, liczba zajmowanego miejsca na dysku) są nieproporcjonalnie ogromne do możliwości tego programu. Taki program jest back orifice definicja.
Definicja BD-R:
Co to jest Blue-ray Disc Recordable) – rodzaj optycznego jednorazowo zapisywalnego nośnika danych typu Blu-Ray, na którym jednorazowo można zapisać jakieś dane. Płyta BD-R jest przykładem płyty CD-ROM w razie back orifice co znaczy.
Definicja BBeB:
Co to jest format plików Sony przygotowany dla czytników książek elektronicznych. Umożliwia przeglądanie zabezpieczonych prawami autorskimi dokumentów PDF sprzedawanych w księgarniach ebooków back orifice słownik.
Definicja Blitting:
Co to jest skopiowanie pomiędzy wieloma obszarami pamięci (na przykład skopiowanie bitmapy z pamięci RAM do pamięci karty graficznej back orifice znaczenie.

Czym jest Back Orifice znaczenie w Słownik Internet B .