Definicja Back Orifice co oznacza. Czym jest komputery zaopatrzone w mechanizmy Windows 95, 98 i NT.

Czy przydatne?

Definicja Orifice Back

Co to jest BACK ORIFICE mechanizm zdalnej administracji pozwalający kontrolować komputery zaopatrzone w mechanizmy Windows 95, 98 i NT (Back Orifice 2000) przez połączenie TCP/IP, używając konsoli tekstowej albo aplikacji z graficznym interfejsem
Definicja Blue Ribbon Campaign Lub Kampania Błękitnej Wstęgi:
Co to jest Campaign (Kampania Błękitnej Wstęgi) - podjęta w 1995 roku poprzez Electronic Frontier Foundation (EFF) inicjatywa, której celem jest utworzenie ruchu na rzecz wolności słowa, prywatności i ochrony back orifice co znaczy.
Definicja Backslash:
Co to jest klawiaturze stosowany do oddzielania katalogów w ścieżce DOS, na przykład C:DANEMOJE .Klawisz ten można przeważnie znaleźć poniżej klawisza Backspace albo w pobliżu prawego klawisza Shift. Por. slash back orifice krzyżówka.
Definicja Bitrate:
Co to jest współczynnik określający, ile bitów danych zostało użytych do zapisania dźwięku albo obrazu pośrodku sekundy, na przykład 192 kbps back orifice co to jest.
Definicja Bps:
Co to jest z angielskiego: Bits-Per-Second) – jednostka szybkości transferu danych komputerowych. Modem o szybkości 56 600 bps może przesyłać dane z szybkością 56 600 bitów na sekundę back orifice słownik.
Definicja Bizantyjski:
Co to jest byzantine) – niekorzystne ustalenie projektu, programu, diagramu i tak dalej, który ma tak sporo wewnętrznych połączeń, iż niemożliwe jest zrozumienie jego wewnętrznej logiki, budowy, składowych i back orifice czym jest.

Czym jest Back Orifice znaczenie w Słownik Internet B .