Definicja AVI co oznacza. Czym jest filmy. Charakteryzują się niezłą jakością, lecz są mniej.

Czy przydatne?

Definicja Avi

Co to jest AVI dostępny format zapisu plików komputerowych zawierających filmy. Charakteryzują się niezłą jakością, lecz są mniej skompresowane (to są większe pliki i będą się dłużej „ściągać” z Internetu) niż na przykład filmy w formacie MPG
Definicja AAM:
Co to jest Automatic Acoustic Management) – funkcja dysków twardych umożliwiająca kierowanie poziomem hałasu. Daje sposobność wyciszenia dysku, lecz także osiągnięcia podwyższonej wydajności (przy powiększonym avi co to jest.
Definicja ABDL:
Co to jest z angielskiego: Automatic Binary Data Link) – automatyczny kanał przesyłania danych binarnych avi definicja.
Definicja Analiza Behawioralna:
Co to jest programów – każdy uruchamiany program jest umieszczany w wyizolowanym obszarze pamięci zwanym piaskownicą (z angielskiego: sandbox), w dalszym ciągu jest on obserwowany. Jeżeli jego zachowanie avi co znaczy.
Definicja Adobe Reader (Dawniej Acrobat Reader):
Co to jest do podglądu dokumentów w formacie PDF (adobe’s Portable Document Format) powstałych w programie Adobe Acrobat. Może być stosowany jako oddzielny program albo jako plug-in integrujący się z avi słownik.
Definicja Aukcja Internetowa, Aukcja Elektroniczna Lub E-Aukcja:
Co to jest electronic auction, e-auction) – rodzaj aukcji odbywającej się poprzez Internet dzięki serwisu aukcyjnego. W aukcji zwykle sprzedający ma za zadanie sprzedać swój wytwór albo usługę za jak najwyższą avi znaczenie.

Czym jest AVI znaczenie w Słownik Internet A .