Definicja AUTOEXEC.BAT co oznacza. Czym jest są realizowane w trakcie bootowania (startu) komputera.

Czy przydatne?

Definicja Bat Autoexec

Co to jest AUTOEXEC.BAT plik zawierający komendy mechanizmu operacyjnego DOS, które są realizowane w trakcie bootowania (startu) komputera. Plik ten przekazuje wiadomości systemowi, które aplikacje mają być uruchamiane automatycznie przy jego starcie, jak ma być zarządzana pamięć operacyjna i jak ma być skonfigurowany mechanizm. Plik ten jest jednym z dwóch głównych w okolicy CONFIG.SYS plików konfiguracyjnych. AUTOEXEC.BAT jest odpowiednikiem pliku wsadowego, będącego ciągiem wielu poleceń mających za zadanie zautomatyzować pracę na komputerze
Definicja Aging Delay:
Co to jest w wyszukiwarce internetowej Google opierające na tym, że nowo utworzona witryna internetowa pojawia się w wynikach Google bardzo wysoko poprzez kilka pierwszych tygodni od dodania (dzięki zjawisku autoexec.bat co to jest.
Definicja AFIPS:
Co to jest American Federation of Information Processing Societes) – skrót oznaczający amerykańskie stowarzyszenie zajmujące się problematyką przetwarzania danych. Poza kluczową działalnością publikacyjną AFIPS autoexec.bat definicja.
Definicja Ad-Hoc Lub IBSS:
Co to jest Independent Basic Service Set) – tryb pracy sieci WLAN, gdzie dwie sieciowe karty bezprzewodowe połączone są bezpośrednio ze sobą. Tryb ad-hoc jest przydatny, jeżeli chcemy połączyć ze sobą dwa autoexec.bat co znaczy.
Definicja AGP PRO:
Co to jest Accelerated Graphics Port Professional – profesjonalny przyspieszony port grafiki) – nowa wersja gniazda rozszerzeń AGP przeznaczoną do profesjonalnych kart graficznych, które zużywają spore ilości autoexec.bat słownik.
Definicja Archive Bomb:
Co to jest niewielki plik zarchiwizowany, który w rzeczywistości jest wysoce skompresowany i rozpakowuje się do dużego pliku albo kilku identycznych plików. Gdyż skanowanie takich archiwów pod względem autoexec.bat znaczenie.

Czym jest AUTOEXEC.BAT znaczenie w Słownik Internet A .