Definicja Auto co oznacza. Czym jest albo domyślne. Zobacz także default. 2. – w grach wyścigowych.

Czy przydatne?

Definicja Auto

Co to jest AUTO (z angielskiego: Automatic)
1. – ustawienia automatyczne albo domyślne. Zobacz także default.
2. – w grach wyścigowych opcja włączająca automatyczną skrzynię biegów
Definicja AGP:
Co to jest Accelerated Graphics Port – przyspieszony port graficzny) – przygotowana poprzez firmę Intel przyspieszona magistrala graficzna wykorzystywana do zwiększania przepustowości 64-bitowych szyn PCI. AGP auto co to jest.
Definicja ACL:
Co to jest Access Control List) – tabela, która przekazuje systemowi operacyjnemu wiadomości o tym jakie prawa do danego pliku albo katalogu ma dany użytkownik w systemie. Do każdego obiektu przypisane są auto definicja.
Definicja Arytmometr:
Co to jest procesora komputera, zwana również jednostką arytmetyczno-logiczną, gdzie realizowane są operacje arytmetyczne (dodawanie, odejmowanie, dzielenie, mnożenie) i logiczne na liczbach pobieranych z auto co znaczy.
Definicja Autostart:
Co to jest znajdują się skróty do programów uruchamianych przy starcie mechanizmu Windows. 2. – funkcja, dzięki której programy na CD-ROM-ach uruchamiają się automatycznie po włożeniu płyty do napędu auto słownik.
Definicja Arkusz Kalkulacyjny:
Co to jest programów komputerowych wykorzystywanych do wykonywania obliczeń na danych liczbowych, wprowadzanych do tak zwany komórek formularza, utworzonych poprzez poziome wiersze i pionowe kolumny. Do komórek auto znaczenie.

Czym jest Auto znaczenie w Słownik Internet A .