Definicja Aukcja holenderska lub aukcja mechaniczna, aukcja zegarowa co oznacza. Czym jest.

Czy przydatne?

Definicja Aukcja holenderska lub aukcja mechaniczna, aukcja zegarowa

Co to jest AUKCJA HOLENDERSKA LUB AUKCJA MECHANICZNA, AUKCJA ZEGAROWA rodzaj aukcji internetowej, przed rozpoczęciem której sprzedający określa dwie ceny: wywoławczą i min.. Licytacja zaczyna się od ceny wywoławczej, która jest zarazem najwyższą z oferowanych. W czasie licytacji cena jest obniżana. Aukcję wygrywa osoba najwcześniej akceptująca proponowaną cenę. To jest schemat aukcji odwrotny do klasycznej aukcji przetargowej, gdzie wygrywa zwykle ten kupujący, który zapłaci najwięcej. Przeważnie aukcję holenderską wykorzystuje się w serwisach, które oferują sposobność zamieszczania zleceń do wykonania. W ten sposób sprzedający (a więc ogłoszeniodawca) szuka najtańszego wykonawcy swojego zlecenia
Definicja ABDL:
Co to jest z angielskiego: Automatic Binary Data Link) – automatyczny kanał przesyłania danych binarnych aukcja holenderska lub aukcja mechaniczna, aukcja zegarowa co to jest.
Definicja AdKontekst:
Co to jest dla webmasterów, chcących udostępnić własne witryny internetowe jako powierzchnię reklamową dla reklam kontekstowych w formie boksów sponsorowanych. Wszystkie boksy sponsorowane, należące do kampanii aukcja holenderska lub aukcja mechaniczna, aukcja zegarowa definicja.
Definicja Arkusz Kalkulacyjny:
Co to jest programów komputerowych wykorzystywanych do wykonywania obliczeń na danych liczbowych, wprowadzanych do tak zwany komórek formularza, utworzonych poprzez poziome wiersze i pionowe kolumny. Do komórek aukcja holenderska lub aukcja mechaniczna, aukcja zegarowa co znaczy.
Definicja AACS:
Co to jest Advanced Access Content Mechanizm) – mechanizm zabezpieczania zawartości krążków HD DVD i Blu-ray przed kopiowaniem. Klient kupuje krążek z zaszyfrowaną zawartością i danymi AACS, które umożliwią aukcja holenderska lub aukcja mechaniczna, aukcja zegarowa słownik.
Definicja ATAPI:
Co to jest z angielskiego: ATA Packed Interface) – protokół utworzony w celu podłączania pamięci masowych innych niż dyski twarde (na przykład: CD-ROM, DVD-ROM, napędy dyskietek ZIP) do portów ATA aukcja holenderska lub aukcja mechaniczna, aukcja zegarowa znaczenie.

Czym jest Aukcja holenderska lub aukcja znaczenie w Słownik Internet A .