Definicja Audio-track co oznacza. Czym jest nagrana tak, jak na normalnym kompakcie z muzyką. Audio.

Czy przydatne?

Definicja Track Audio

Co to jest AUDIO-TRACK 1. – muzyka albo ścieżka dźwiękowa w grze albo programie nagrana tak, jak na normalnym kompakcie z muzyką. Audio-tracki możemy więc odsłuchiwać nawet dzięki czytników CD w wieżach muzycznych.
2. – audiotrackami nazywa się poszczególne utwory na płycie CD-Audio; mogą być odtwarzane dzięki zarówno CD-ROM-u, jak i zwykłej wieży audio, ewentualnie discmana
Definicja Agora:
Co to jest język programowania bazujący na pojęciu prototypu; zaprojektowany na Uniwersytecie w Brukseli w Belgii. 2. – firma wydająca „Gazetę Wyborczą”, notowana na GPW (wchodzi w skład indeksu SiTech audio-track co to jest.
Definicja Ad Server:
Co to jest działające po stronie serwera wykorzystywane do organizacji i nadzorowania emisji bannerów reklamowych na stronach WWW. Ad server pozwala precyzyjnie planować kampanie internetowe – zwłaszcza tak audio-track definicja.
Definicja Alias:
Co to jest alias – skrót, zamiennik, nazwa zastępcza, pseud.) – alias pocztowy to alternatywny adres dla konta e-mail, może zastępować długą albo trudną nazwę. Zamiast więc długiego adresu anna.kowalska@spółka audio-track co znaczy.
Definicja Advanced BURN-Proof:
Co to jest technologii BURN-Proof, która ma za zadanie zapobiec błędom typu buffer-underrun, a więc błędom opróżnienia bufora. Jak wiadomo, by płyta mogła być zapisana prawidłowo, komputer musi zapewnić audio-track słownik.
Definicja A::
Co to jest litera oznaczająca pierwszy napęd dyskietek. Przewarzająca część komputerów zawiera do czterech napędów: A: albo B: to stacja dyskietek, C: dysk twardy, a CD-ROM przeważnie literą D audio-track znaczenie.

Czym jest Audio-track znaczenie w Słownik Internet A .