Definicja Audio-track co oznacza. Czym jest nagrana tak, jak na normalnym kompakcie z muzyką. Audio.

Czy przydatne?

Definicja Track Audio

Co to jest AUDIO-TRACK 1. – muzyka albo ścieżka dźwiękowa w grze albo programie nagrana tak, jak na normalnym kompakcie z muzyką. Audio-tracki możemy więc odsłuchiwać nawet dzięki czytników CD w wieżach muzycznych.
2. – audiotrackami nazywa się poszczególne utwory na płycie CD-Audio; mogą być odtwarzane dzięki zarówno CD-ROM-u, jak i zwykłej wieży audio, ewentualnie discmana
Definicja Atrybut Pliku:
Co to jest jest wspólnie z pięcioma wieloma atrybutami, a więc „przymiotami”, właściwościami pliku: tylko-do-odczytu, systemowy, schowany, archiwalny, katalog. Pliki z atrybutem tylko-do-odczytu są chronione audio-track co znaczy.
Definicja ARC:
Co to jest dosowy program kompresujący, który tworzy pliki o rozszerzeniu ZOO audio-track krzyżówka.
Definicja AGP:
Co to jest Accelerated Graphics Port – przyspieszony port graficzny) – przygotowana poprzez firmę Intel przyspieszona magistrala graficzna wykorzystywana do zwiększania przepustowości 64-bitowych szyn PCI. AGP audio-track co to jest.
Definicja Anchor Text:
Co to jest między znacznikami i będący klikalnym tekstem przenoszącym internautę do innej lokalizacji. Dla przykładu: jeżeli do danego miejsca prowadzi link leksykon informatyczny, to właśnie „leksykon audio-track słownik.
Definicja Analiza Behawioralna:
Co to jest programów – każdy uruchamiany program jest umieszczany w wyizolowanym obszarze pamięci zwanym piaskownicą (z angielskiego: sandbox), w dalszym ciągu jest on obserwowany. Jeżeli jego zachowanie audio-track czym jest.

Czym jest Audio-track znaczenie w Słownik Internet A .