Definicja ATX co oznacza. Czym jest zaawansowana technologia) – powszechnie użytkowany standard.

Czy przydatne?

Definicja Atx

Co to jest ATX (z angielskiego: Advanced Technology eXtended – rozszerzona zaawansowana technologia) – powszechnie użytkowany standard konstrukcyjny płyt głównych i obudów komputera, będący następcą standardu AT. Wprowadzony i przygotowany został poprzez Intela w 1995 roku. Do obudowy ATX pasuje jedynie płyta typu ATX, która charakteryzuje się wyprowadzonymi na stałe na zewnątrz gniazdami (USB, LPT, COM i tym podobne). Nowością w standardzie ATX jest także zmieniona konstrukcja zasilacza, którego wentylator ma za zadanie chłodzić także procesor. ATX pozwala na oszczędzanie energii poprzez usypianie komputera po upływie zadanego czasu bezczynności. Standard ATX występuje także w dwóch odmianach mniejszych rozmiarów: microATX i flexATX, które pozwalają na znaczące pomniejszenie wymiarów komputera
Definicja ARAS:
Co to jest Anti-Reflection Anti-Static) – powłoka antyrefleksyjna monitora, skomponowana z wielowarstwowej struktury przezroczystych materiałów o własnościach dielektrycznych, która ma za zadanie zapobieganie atx co to jest.
Definicja Atom:
Co to jest to standard kanałów informacyjnych będący następcą RSSa. Został utworzony dla rozwiązania problemów związanych z istnieniem równoległych standardów RSS (Really Simple Syndication, Rich Site Summary i atx definicja.
Definicja Akapit:
Co to jest oddzielny fragment tekstu w edytorze tekstu albo programie DTP. Następne akapity uzyskujemy dzięki klawisza ENTER atx co znaczy.
Definicja Aktywne Okno:
Co to jest region na ekranie monitora, stosowany obecnie poprzez użytkownika. W Windows poszczególne okna otwieranych programów układane są jedno na drugim. Czynne okno znajduje się zawsze na pierwszym planie atx słownik.
Definicja ACM:
Co to jest Association for Computing Machinery) – stowarzyszenie naukowe utworzone 1947 w stanach zjednoczonych ameryki. Wspiera postęp nauk informatycznych i techniki komputerowej. Liczy około 70000 członków atx znaczenie.

Czym jest ATX znaczenie w Słownik Internet A .