Definicja Atom co oznacza. Czym jest będący następcą RSSa. Został utworzony dla rozwiązania.

Czy przydatne?

Definicja Atom

Co to jest ATOM Logo kanału Atom
- to standard kanałów informacyjnych będący następcą RSSa. Został utworzony dla rozwiązania problemów związanych z istnieniem równoległych standardów RSS (Really Simple Syndication, Rich Site Summary i RDF Site Summary) i poprawienia zgodności z XML i innymi standardami. Specyfikacja języka znajduje się w RFC 4287.
Podobnie jak RSS, Atom także wymaga oprogramowania, dzięki któremu będziemy mogli subskrybować kanały Atomu. Możemy więc używać z wbudowanych albo dodatkowych rozszerzeń w przeglądarkach internetowych i programach pocztowych, dedykowanych samodzielnych czytnikach czy także czytnikach on-line
Definicja Andreessen Marc:
Co to jest przeglądarek Mosaic i Netscape Navigator, współzałożyciel spółki Netscape Communications. Moment studiów M. Andreessena na Uniwersytecie w Illinois przypadł na przełom lat 80. i 90. W Internecie atom co to jest.
Definicja AVI:
Co to jest zapisu plików komputerowych zawierających filmy. Charakteryzują się niezłą jakością, lecz są mniej skompresowane (to są większe pliki i będą się dłużej „ściągać” z Internetu) niż na przykład filmy w atom definicja.
Definicja Artworki:
Co to jest art – sztuka, work = robota) – slangowe ustalenie na przedstawiane niekiedy na łamach pism na przykład rysowane projekty grafiki, postaci, backgroundów i tym podobne z danej gry komputerowej atom co znaczy.
Definicja AVCHD:
Co to jest wideo w wysokiej rozdzielczości, zarówno sygnału 1080i HD (1080 linii z przeplotem), jak i 720p (720 linii progresywnie) na różnych nośnikach, w tym płytach DVD, twardym dysku, kartach pamięci atom słownik.
Definicja Asynchroniczna Transmisja:
Co to jest gdzie czas między przesłaniem znaków może być różny. Innymi słowy nie używa się sygnału zegarowego, ale sterowanie transmisją dzieje się poprzez bit startu najpierw każdego znaku i poprzez jeden albo atom znaczenie.

Czym jest Atom znaczenie w Słownik Internet A .