Definicja ATM co oznacza. Czym jest szerokopasmowa technologia przesyłania informacji cyfrowej.

Czy przydatne?

Definicja Atm

Co to jest ATM (z angielskiego: Asynchronous Transfer Mode) – szerokopasmowa technologia przesyłania informacji cyfrowej (głos, obraz i dane) w drugiej warstwie modelu OSI poprzez sieci LAN i WAN, z możliwością tworzenia połączeń wirtualnych. ATM przesyła dane w formie komórek o stałej długości 53 bajtów składającej się z 48-bajtowego bloku danych i 5-bajtowego nagłówka.  wykorzystanie bardzo małych komórek o stałej długości sprawia, iż ​​switche ATM są bardzo szybkie a sieć pasuje do transmisji w okresie rzeczywistym
Definicja ADF:
Co to jest Automatic Document Feeder) – to jest automatyczny podajnik dokumentów, przeważnie użytkowany w skanerach biurowych. Pozwala na szybkie skanowanie wielu oryginałów jeden po drugim, bez ingerencji atm co to jest.
Definicja Adres E-Mail:
Co to jest elektronicznej mają szczególną składnię. Każdy adres jest złożony z dwóch części. Pierwsza z nich to nazwa adresata (forma internetowego identyfikatora). Nazwa adresata może zawierać tylko małe atm definicja.
Definicja ActiveX:
Co to jest ACTIVE eXchange – czynna zamiana) – ogólny termin określający technologie spółki Microsoft rozszerzające możliwości języka HTML i pozwalające na projektantom tworzenie interakcyjnej zawartości dla atm co znaczy.
Definicja Adult Words:
Co to jest które są cenzurowane poprzez wyszukiwarki internetowe. Spis takich słów złożona jest z siedmiu, które uważane są poprzez FCC, za nieetyczne. Wyszukiwarki posiadają zwykle dwie bazy stron. Pierwsza z atm słownik.
Definicja Ad Broker:
Co to jest osoba zajmująca się sprzedażą reklam dla stron internetowych. Osoba ma na celu zastosowanie miejsca reklamowego strony mu podlegającej albo należącej do sieci reklamowej atm znaczenie.

Czym jest ATM znaczenie w Słownik Internet A .