Definicja ATDS co oznacza. Czym jest skrótowa nazwa amerykańskiego napowietrznego taktycznego.

Czy przydatne?

Definicja Atds

Co to jest ATDS (z angielskiego: Aiborne Tactical Data Mechanizm) – skrótowa nazwa amerykańskiego napowietrznego taktycznego wojskowego mechanizmu informatycznego. Mechanizm ATDS jest poświęcony do osłony floty morskiej albo określonej strefy walki przed lotnictwem przeciwnika. Mechanizm ten mieści się na pokładzie samolotu bazującego na lotniskowcu i zapewnia obserwację radiolokacyjną sporych obszarów, wykrywanie samolotów, określanie ich położenia, ocenę stopnia zagrożenia, przydział celów i zarządzanie środkami obrony. Ponadto ATDS może pełnić funkcję napowietrznego ośrodka dowodzenia i zarządzania, przechwytywania samolotów przeciwnika, albo stacji przekaźnikowej, która przekazuje dane do naziemnych ośrodków dowodzenia
Definicja Akronimy - Lista Skrótów:
Co to jest Alcoholics Anonymous) – Anonimowi Alkoholicy AAA (z angielskiego: American Automobile Association) – Amerykański Związek Automobilistów AAAAA (z angielskiego: American Association Against Acronym atds co znaczy.
Definicja Arytmometr:
Co to jest procesora komputera, zwana również jednostką arytmetyczno-logiczną, gdzie realizowane są operacje arytmetyczne (dodawanie, odejmowanie, dzielenie, mnożenie) i logiczne na liczbach pobieranych z atds krzyżówka.
Definicja APM:
Co to jest Advanced Power Management) – mechanizm oszczędzania energii, przygotowany poprzez spółki Intel i Microsoft dla komputerów przenośnych, coraz częściej użytkowany również w „przyjaznych dla środowiska” atds co to jest.
Definicja Anti-Disasm:
Co to jest crackerowi życie. W zasadzie sprowadza się do uniemożliwienia obejrzenia kodu programu pod debuggerem na przykład przez spakowanie pliku wykonywalnego, odpowiednie ustawienie atrybutów sekcji kodu atds słownik.
Definicja Adres E-Mail:
Co to jest elektronicznej mają szczególną składnię. Każdy adres jest złożony z dwóch części. Pierwsza z nich to nazwa adresata (forma internetowego identyfikatora). Nazwa adresata może zawierać tylko małe atds czym jest.

Czym jest ATDS znaczenie w Słownik Internet A .