Definicja ATDS co oznacza. Czym jest skrótowa nazwa amerykańskiego napowietrznego taktycznego.

Czy przydatne?

Definicja Atds

Co to jest ATDS (z angielskiego: Aiborne Tactical Data Mechanizm) – skrótowa nazwa amerykańskiego napowietrznego taktycznego wojskowego mechanizmu informatycznego. Mechanizm ATDS jest poświęcony do osłony floty morskiej albo określonej strefy walki przed lotnictwem przeciwnika. Mechanizm ten mieści się na pokładzie samolotu bazującego na lotniskowcu i zapewnia obserwację radiolokacyjną sporych obszarów, wykrywanie samolotów, określanie ich położenia, ocenę stopnia zagrożenia, przydział celów i zarządzanie środkami obrony. Ponadto ATDS może pełnić funkcję napowietrznego ośrodka dowodzenia i zarządzania, przechwytywania samolotów przeciwnika, albo stacji przekaźnikowej, która przekazuje dane do naziemnych ośrodków dowodzenia
Definicja Acrobat EBook Reader:
Co to jest bezpłatna przeglądarka eKsiążek zapisanych w formacie PDF (z angielskiego: adobe’s Portable Document Format) spółki Adobe (przedtem Glassbook Reader). Może służyć także jako przeglądarka WWW atds co to jest.
Definicja Archiwizacja Danych:
Co to jest sporządzanie kopii bezpieczeństwa danych albo programów w celu ochrony danych przed stratą albo kradzieżą. Do tego służą programy archiwizujące (tak zwany archiwizery) i napędy archiwizujące atds definicja.
Definicja Andrzej Smereczyński:
Co to jest Smereczyński był z wykształcenia inżynierem technologiem teleelektrykiem. Pełnił funkcję krajowego koordynatora sieci EARN w Polsce – to On przyłączył Polskę do pierwszej międzynarodowej sieci atds co znaczy.
Definicja Adam Osborne:
Co to jest Założyciel Osborne Computer – pierwszego producenta komputerów przenośnych atds słownik.
Definicja Alpha Blending:
Co to jest obróbki grafiki wykorzystywana do obliczania przejrzystości przedmiotów obrazu. Znajduje ona wykorzystanie raczej przy wyświetlaniu obiektów przedstawiających szkło, wodę, jak także płomienie atds znaczenie.

Czym jest ATDS znaczenie w Słownik Internet A .