Definicja AT co oznacza. Czym jest technologia) – jeden z modeli komputera IBM sprzedawany od 1984.

Czy przydatne?

Definicja At

Co to jest AT 1. (z angielskiego: Advanced Technology – zaawansowana technologia) – jeden z modeli komputera IBM sprzedawany od 1984 roku, zaopatrzony w procesor 286. Por. ATX, microATX, flexATX, NLX, BTX.
2. – język poleceń stosowany do sterowania modemem, na przykład ustawiania parametrów pracy, inicjowania połączenia i tym podobne
3. – tak nazywa się znaczek @ umieszczany w adresie poczty elektronicznej. Synonimem at jest małpka.
4. – tak nazywa się znaczek @ umieszczany przed nickiem opa albo bota na kanale IRC-a.
5. – polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do uruchomienia programów albo usług na komputerze o określonej godzinie i dacie. Usługa Harmonogram musi być uruchomiona, by korzystać polecenia AT. Składnia polecenia wygląda tak
Definicja AGP PRO:
Co to jest Accelerated Graphics Port Professional – profesjonalny przyspieszony port grafiki) – nowa wersja gniazda rozszerzeń AGP przeznaczoną do profesjonalnych kart graficznych, które zużywają spore ilości at co to jest.
Definicja AAR:
Co to jest z angielskiego: Automatic Alternative Routing) – termin użytkowany w telekomunikacji, oznaczający automatyczny wybór alternatywnej trasy połączenia przy dużej zajętości linii bezpośredniej at definicja.
Definicja Alias:
Co to jest alias – skrót, zamiennik, nazwa zastępcza, pseud.) – alias pocztowy to alternatywny adres dla konta e-mail, może zastępować długą albo trudną nazwę. Zamiast więc długiego adresu anna.kowalska@spółka at co znaczy.
Definicja Anna Streżyńska:
Co to jest prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej (mianowana 8 maja 2006 roku), przedtem podsekretarz stanu w Ministerstwie Transportu i Budownictwa. Zasłynęła bataliami z narodowym operatorem at słownik.
Definicja Animacja Komputerowa:
Co to jest computer animation) – jedna ze sfer twórczości filmowej i telewizyjnej, wykorzystywana uzyskiwaniu ruchomych obrazów dzięki szczególnych programów komputerowych. Animacja ta jest tańsza niż klasyczna at znaczenie.

Czym jest AT znaczenie w Słownik Internet A .