Definicja ASUP co oznacza. Czym jest Priedprijatijem) – użytkowany w byłym Związku Radzieckim skrót.

Czy przydatne?

Definicja Asup

Co to jest ASUP (ros. Awtomatizirowannaja Sistiema Uprawlenija Priedprijatijem) – użytkowany w byłym Związku Radzieckim skrót oznaczający zautomatyzowany mechanizm kierowania przedsiębiorstwem. ASUP przedstawiał mechanizm kierowania z zastosowaniem ówczesnych środków informatyki (komputery, urządzenia rejestracji danych i tym podobne) i ekonomiczno-matematycznych metod do regularnego rozwiązywania fundamentalnych funkcji kierowania produkcyjno-gospodarczą działalnością przedsiębiorstwa. Najbliższym znaczeniowo polskim przykładem jest użytkowany skrót OSI – Obiektowy Mechanizm Informatyczny. W okolicy ASUP spotyka się skrót ZSZP utworzony z pierwszych liter polskiego tłumaczenia tej nazwy: Zautomatyzowany Mechanizm Kierowania Przedsiębiorstwem
Definicja AVCHD:
Co to jest wideo w wysokiej rozdzielczości, zarówno sygnału 1080i HD (1080 linii z przeplotem), jak i 720p (720 linii progresywnie) na różnych nośnikach, w tym płytach DVD, twardym dysku, kartach pamięci asup co znaczy.
Definicja AQQ Lub Akuku:
Co to jest AQQ - komunikator internetowy autorstwa Daniela Zaborowskiego. Możliwości programu: - rozmowy tekstowe; - rozmowy głosowe i film; - sposobność łączenia się z sieciami i komunikatorami Gadu-Gadu, Tlen asup krzyżówka.
Definicja Ad Server:
Co to jest działające po stronie serwera wykorzystywane do organizacji i nadzorowania emisji bannerów reklamowych na stronach WWW. Ad server pozwala precyzyjnie planować kampanie internetowe – zwłaszcza tak asup co to jest.
Definicja Archiwizer Lub Program Archiwizujący:
Co to jest kompresujący pliki danych do postaci archiwów. W najwyższym stopniu popularnym aktualnie archiwizerem jest Winzip wykorzystujący kompresję RAR, ARJ i CAB. Na rynku aktualnych jest sporo programów asup słownik.
Definicja Autoryzacja:
Co to jest określający, jakie czynności może wykonywać dany użytkownik w systemie komputerowym albo sieci. Do autoryzacji potrzebny jest na przykład login i hasło, by móc stwierdzić do jakich zasobów ma dostęp asup czym jest.

Czym jest ASUP znaczenie w Słownik Internet A .