Definicja Astroturfing lub sianie sztucznej trawy co oznacza. Czym jest kształtowanie przekazu.

Czy przydatne?

Definicja Astroturfing lub sianie sztucznej trawy

Co to jest ASTROTURFING LUB SIANIE SZTUCZNEJ TRAWY termin znaczy nieetyczną formę marketingu. Znaczy on celowe kształtowanie przekazu marketingowego w jakiejś dziedzinie w taki sposób, by przypominał obiektywną relację dziennikarską. Stąd także pełno w niej publicznych z pozoru niestronniczych debat na różne tematy, sondaży i głosowań, czy głośno cytowanych recenzji starannie dobranych osób. Definicja zaczerpnięto wprost z amerykańskiej propagandy politycznej, gdzie astroturfing został użyty po raz pierwszy. Sianie sztucznej trawy jest z uwagi na wątpliwą zgodność z etyką i moralnością mocno tępione.
Jeżeli chcemy rozreklamować jakiś wytwór czy usługę w sposób schowany, a nie bezpośredni, próbujemy rozpętać dyskusję wokół tematu powiązanego z naszym oferowanym dobrem, łagodnie sugerując produkty naszej spółki. Najlepiej zrobić to poprzez założenie niby prywatnego bloga, gdzie niby bezstronnie polecamy ofertę naszej spółki albo „nakręcamy” użytkowników, aby wypowiadali się pozytywnie o ofercie
Definicja APIPA:
Co to jest Automatic Private IP Addressing) – funkcja mechanizmu Windows XP, dzięki której klient DHCP może dokonać samokonfiguracji, jeżeli w sieci nie znajdzie serwera DHCP, z którego mógłby pobrać adres IP i astroturfing lub sianie sztucznej trawy co to jest.
Definicja Acrobat EBook Reader:
Co to jest bezpłatna przeglądarka eKsiążek zapisanych w formacie PDF (z angielskiego: adobe’s Portable Document Format) spółki Adobe (przedtem Glassbook Reader). Może służyć także jako przeglądarka WWW astroturfing lub sianie sztucznej trawy definicja.
Definicja Archive Bomb:
Co to jest niewielki plik zarchiwizowany, który w rzeczywistości jest wysoce skompresowany i rozpakowuje się do dużego pliku albo kilku identycznych plików. Gdyż skanowanie takich archiwów pod względem astroturfing lub sianie sztucznej trawy co znaczy.
Definicja Akceleracja Wsteczna:
Co to jest działania myszek optycznych objawiający się tym, iż przy wykonywaniu szybkich ruchów myszką kursor niepoprawnie odwzorowuje trajektorię ruchu (nie zostanie przesunięty albo będzie skakał po ekranie astroturfing lub sianie sztucznej trawy słownik.
Definicja Analiza Behawioralna:
Co to jest programów – każdy uruchamiany program jest umieszczany w wyizolowanym obszarze pamięci zwanym piaskownicą (z angielskiego: sandbox), w dalszym ciągu jest on obserwowany. Jeżeli jego zachowanie astroturfing lub sianie sztucznej trawy znaczenie.

Czym jest Astroturfing lub sianie znaczenie w Słownik Internet A .