Definicja ASIC co oznacza. Czym jest – układ scalony, zaprojektowany do realizacji określonego.

Czy przydatne?

Definicja Asic

Co to jest ASIC (z angielskiego: Application Specified Integrated Circuit) – układ scalony, zaprojektowany do realizacji określonego zestawu funkcji w konkretnym urządzeniu
Definicja ATAPI:
Co to jest z angielskiego: ATA Packed Interface) – protokół utworzony w celu podłączania pamięci masowych innych niż dyski twarde (na przykład: CD-ROM, DVD-ROM, napędy dyskietek ZIP) do portów ATA asic co to jest.
Definicja Abandonware:
Co to jest porzucone oprogramowanie) – program, który już nie jest sprzedawany poprzez twórcę mającego do niego prawa, na skutek jego przedawnienia (wyjścia nowszych wersji tegoż programu), na skutek asic definicja.
Definicja Anchor Text:
Co to jest między znacznikami i będący klikalnym tekstem przenoszącym internautę do innej lokalizacji. Dla przykładu: jeżeli do danego miejsca prowadzi link leksykon informatyczny, to właśnie „leksykon asic co znaczy.
Definicja Ariane 5:
Co to jest będąca efektem europejskiego programu badań kosmicznych (European Space Agency), która 4 czerwca 1996 roku eksplodowała 40 sekund po starcie, przynosząc bezpośrednią stratę 500 mln. dolarów asic słownik.
Definicja APM:
Co to jest Advanced Power Management) – mechanizm oszczędzania energii, przygotowany poprzez spółki Intel i Microsoft dla komputerów przenośnych, coraz częściej użytkowany również w „przyjaznych dla środowiska” asic znaczenie.

Czym jest ASIC znaczenie w Słownik Internet A .