Definicja ARQ co oznacza. Czym jest ponownego przesłania, termin określający funkcję modemu.

Czy przydatne?

Definicja Arq

Co to jest ARQ (z angielskiego: Automatic Repeat reQuest) – żądanie ponownego przesłania, termin określający funkcję modemu polegającą na tym, iż modem rozpoznaje uszkodzone dane i żąda ponownego ich przesłania. Funkcja ta działa w sposób automatyczny bez udziału użytkownika. W ten sposób opisywana jest retransmisja uszkodzonych bloków danych, realizowana w celu wykrycia błędów w protokołach MNP i V.42
Definicja ASSOC:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które wyświetla albo modyfikuje skojarzenia rozszerzeń plików. Składnia polecenia wygląda tak arq co znaczy.
Definicja Agent:
Co to jest uruchomiona na urządzeniu obsługiwanym poprzez protokół SNMP. Aplikacja agenta jest przedmiotem operacji związanych z zarządzaniem. Komputer, na którym działa oprogramowanie agenta SNMP, jest także arq krzyżówka.
Definicja Archie:
Co to jest baza danych, zawierająca wiadomości o publicznie dostępnych w sieci plikach (na powyżej 800 serwerach FTP, zawierających przynajmniej mln plików o objętości około 1 GB). Używając programu archie arq co to jest.
Definicja Adware:
Co to jest oprogramowania, w którego oknie ukazują się bannery, pop-up‘y albo inny rodzaj reklamy. Dzięki reklamie autorzy zarabiają na programach, co pozwala na ich darmowe dystrybuowanie. Oprogramowanie typu arq słownik.
Definicja Ascota:
Co to jest była spółka Niemieckiej Republiki Demokratycznej zajmująca się produkcją maszyn małej i średniej mechanizacji. Poprzednio spółka miała nazwę Astra arq czym jest.

Czym jest ARQ znaczenie w Słownik Internet A .