Definicja ARQ co oznacza. Czym jest ponownego przesłania, termin określający funkcję modemu.

Czy przydatne?

Definicja Arq

Co to jest ARQ (z angielskiego: Automatic Repeat reQuest) – żądanie ponownego przesłania, termin określający funkcję modemu polegającą na tym, iż modem rozpoznaje uszkodzone dane i żąda ponownego ich przesłania. Funkcja ta działa w sposób automatyczny bez udziału użytkownika. W ten sposób opisywana jest retransmisja uszkodzonych bloków danych, realizowana w celu wykrycia błędów w protokołach MNP i V.42
Definicja Adres E-Mail:
Co to jest elektronicznej mają szczególną składnię. Każdy adres jest złożony z dwóch części. Pierwsza z nich to nazwa adresata (forma internetowego identyfikatora). Nazwa adresata może zawierać tylko małe arq co to jest.
Definicja Asynchroniczna Transmisja:
Co to jest gdzie czas między przesłaniem znaków może być różny. Innymi słowy nie używa się sygnału zegarowego, ale sterowanie transmisją dzieje się poprzez bit startu najpierw każdego znaku i poprzez jeden albo arq definicja.
Definicja AAE:
Co to jest Automatic Answering Equipment) – termin użytkowany w telekomunikacji, oznaczający automatyczne urządzenie odpowiadające, na przykład automatyczną sekretarkę. Zobacz także: Automatic Answer arq co znaczy.
Definicja ACM:
Co to jest Association for Computing Machinery) – stowarzyszenie naukowe utworzone 1947 w stanach zjednoczonych ameryki. Wspiera postęp nauk informatycznych i techniki komputerowej. Liczy około 70000 członków arq słownik.
Definicja ALU:
Co to jest Arithmetic Logic Unit – Jednostka Arytmetyczno-Logiczna) – to jest obiekt procesora odpowiedzialny za przeprowadzanie obliczeń arytmetycznych i działań logicznych arq znaczenie.

Czym jest ARQ znaczenie w Słownik Internet A .