Definicja Applebred co oznacza. Czym jest od 1,4 GHz do 1,8 GHz, opartych o pochodzący z nowszych.

Czy przydatne?

Definicja Applebred

Co to jest APPLEBRED nazwa kodowa rodziny procesorów Duron z zegarem taktowania od 1,4 GHz do 1,8 GHz, opartych o pochodzący z nowszych wersji Athlona XP rdzeń „Thoroughbred”. Hobbyści błyskawicznie zorientowali się, iż w tym wypadku były to zwyczajnie zwyczajne Athlony XP z jądrem „Thoroughbred”, ze zmienioną jedynie nazwą. W większości przypadków można takie procesory zmodyfikować tak, by działały jak pełnowartościowe Athlony XP z 256 KB pamięci cache drugiego poziomu L2. Główną zmianą w relacji do wcześniejszych modeli Durona było podniesienie częstotliwości taktowania FSB do 266 MHz
Definicja AAR:
Co to jest z angielskiego: Automatic Alternative Routing) – termin użytkowany w telekomunikacji, oznaczający automatyczny wybór alternatywnej trasy połączenia przy dużej zajętości linii bezpośredniej applebred co to jest.
Definicja AACS:
Co to jest Advanced Access Content Mechanizm) – mechanizm zabezpieczania zawartości krążków HD DVD i Blu-ray przed kopiowaniem. Klient kupuje krążek z zaszyfrowaną zawartością i danymi AACS, które umożliwią applebred definicja.
Definicja ATX:
Co to jest Advanced Technology eXtended – rozszerzona zaawansowana technologia) – powszechnie użytkowany standard konstrukcyjny płyt głównych i obudów komputera, będący następcą standardu AT. Wprowadzony i applebred co znaczy.
Definicja Aktywny Pulpit:
Co to jest Active desktop) – technologia wymyślona poprzez Microsoft do Windows 9x i Windows NT. Pozwalająca zintegrować komputer pracujący pod kontrolą mechanizmu Windows z siecią Internet. Czynny pulpit applebred słownik.
Definicja Anti-Disasm:
Co to jest crackerowi życie. W zasadzie sprowadza się do uniemożliwienia obejrzenia kodu programu pod debuggerem na przykład przez spakowanie pliku wykonywalnego, odpowiednie ustawienie atrybutów sekcji kodu applebred znaczenie.

Czym jest Applebred znaczenie w Słownik Internet A .