Definicja APM co oznacza. Czym jest oszczędzania energii, przygotowany poprzez spółki Intel i.

Czy przydatne?

Definicja Apm

Co to jest APM (z angielskiego: Advanced Power Management) – mechanizm oszczędzania energii, przygotowany poprzez spółki Intel i Microsoft dla komputerów przenośnych, coraz częściej użytkowany również w „przyjaznych dla środowiska” komputerach stacjonarnych. Pozwala on zmniejszyć zużycie energii przez wyłączenie bądź usypianie nieużywanych poprzez dłuższy czas urządzeń. Z czasem powstały dwie następne wersje APM oznaczone numerami 1.1 i 1.2. By można było używać z dobrodziejstw APM-u, komputer musi być zaopatrzony w BIOS obsługujący tę funkcję i mechanizm operacyjny, który APM wykryje i wykorzysta. Windows 95 obsługuje APM w wersji 1.1 a Windows 98 APM 1.2. Zastosować APM można m. in. usypiając ręcznie komputer albo ustawiając czas, po którym poszczególne urządzenia wyłączą się bądź przejdą w stan uśpienia (mniejszego poboru prądu).
Por. ACPI
Definicja AUTOEXEC.BAT:
Co to jest komendy mechanizmu operacyjnego DOS, które są realizowane w trakcie bootowania (startu) komputera. Plik ten przekazuje wiadomości systemowi, które aplikacje mają być uruchamiane automatycznie przy apm co to jest.
Definicja Algol:
Co to jest z angielskiego: Algorithmic Language) – jeden z pierwszych algorytmicznych języków programowania wysokiego poziomu wynaleziony w Europie we inicjalnych latach sześćdziesiątych apm definicja.
Definicja ATM:
Co to jest Asynchronous Transfer Mode) – szerokopasmowa technologia przesyłania informacji cyfrowej (głos, obraz i dane) w drugiej warstwie modelu OSI poprzez sieci LAN i WAN, z możliwością tworzenia połączeń apm co znaczy.
Definicja ADB:
Co to jest z angielskiego: Apple Desktop Bus) – gniazdo wejściowe zainstalowane w większości komputerów Apple. Do portów ADB można podłączyć klawiaturę, mysz i inne urządzenia apm słownik.
Definicja AFIPS:
Co to jest American Federation of Information Processing Societes) – skrót oznaczający amerykańskie stowarzyszenie zajmujące się problematyką przetwarzania danych. Poza kluczową działalnością publikacyjną AFIPS apm znaczenie.

Czym jest APM znaczenie w Słownik Internet A .