Definicja API co oznacza. Czym jest interfejs do programowania aplikacji (w formie biblioteki.

Czy przydatne?

Definicja Api

Co to jest API (z angielskiego: Aplication Programming Interface) – interfejs do programowania aplikacji (w formie biblioteki procedur albo innej formy oprogramowania) pozwalający na realizację określonego zakresu zadań (dostęp do bazy danych, mechanizmu operacyjnego, interfejsu graficznego i tym podobne z pewnego języka programowania). Odpowiednikiem API jest DirectX
Definicja Automated Crime:
Co to jest popełnione z użyciem specjalnie do tego celu napisanego oprogramowania. Odpowiednikiem może być nielegalny transfer pieniędzy między kontami bankowymi – przeprowadzany zwykle w ułamku sekundy api co to jest.
Definicja Apple:
Co to jest Historia: Spółka Apple została założona w 1976 poprzez S. Jobsa i S. Wozniaka, która pierwsze mikrokomputery „Apple” wyprodukowała w garażu, a w 1977 rozpoczęła produkcję mikrokomputerów „Apple II” api definicja.
Definicja AAM:
Co to jest Automatic Acoustic Management) – funkcja dysków twardych umożliwiająca kierowanie poziomem hałasu. Daje sposobność wyciszenia dysku, lecz także osiągnięcia podwyższonej wydajności (przy powiększonym api co znaczy.
Definicja Anna Streżyńska:
Co to jest prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej (mianowana 8 maja 2006 roku), przedtem podsekretarz stanu w Ministerstwie Transportu i Budownictwa. Zasłynęła bataliami z narodowym operatorem api słownik.
Definicja Applet:
Co to jest umieszczany na stronach internetowych, napisany w języku Java. Dzięki nałożonym ograniczeniom, korzystanie z appletów jest w pełni bezpieczne dla komputera użytkownika. Applety Javy są interpretowane api znaczenie.

Czym jest API znaczenie w Słownik Internet A .