Definicja Anti-disasm co oznacza. Czym jest się do uniemożliwienia obejrzenia kodu programu pod.

Czy przydatne?

Definicja Disasm Anti

Co to jest ANTI-DISASM trick utrudniający crackerowi życie. W zasadzie sprowadza się do uniemożliwienia obejrzenia kodu programu pod debuggerem na przykład przez spakowanie pliku wykonywalnego, odpowiednie ustawienie atrybutów sekcji kodu pliku albo przez wstawienie dodatkowych rozkazów nieużywanych poprzez program, a mylnie zinterpretowanych poprzez disassembler
Definicja Aktywne Głośniki:
Co to jest głośniki zaopatrzone we własny wzmacniacz, stosowane do odsłuchu sygnału z karty dźwiękowej. Głośniki tego typu zasilane są z sieci elektrycznej, a nie z wyjścia audio komputera anti-disasm co to jest.
Definicja Archive Bomb:
Co to jest niewielki plik zarchiwizowany, który w rzeczywistości jest wysoce skompresowany i rozpakowuje się do dużego pliku albo kilku identycznych plików. Gdyż skanowanie takich archiwów pod względem anti-disasm definicja.
Definicja Analiza Behawioralna:
Co to jest programów – każdy uruchamiany program jest umieszczany w wyizolowanym obszarze pamięci zwanym piaskownicą (z angielskiego: sandbox), w dalszym ciągu jest on obserwowany. Jeżeli jego zachowanie anti-disasm co znaczy.
Definicja Asteriks Lub *, Gwiazdka:
Co to jest uzyskiwany poprzez wciśnięcie klawisza SHIFT i klawisza cyfry 8. Regularnie symbol gwiazdki zastępuje przy wyszukiwaniu plików albo ciągów znaków dowolną liczba znaków alfanumerycznych anti-disasm słownik.
Definicja AP, Access Point, Punkt Dostępowy Lub WLAN-AP:
Co to jest użytkowane w bezprzewodowych sieciach typu WLAN, wykorzystywane do powiększenia zasięgu transmisji danych i do łączenia bezprzewodowej struktury sieci WLAN z jej kablowym przykładem – Ethernetem anti-disasm znaczenie.

Czym jest Anti-disasm znaczenie w Słownik Internet A .