Definicja Anti-debug co oznacza. Czym jest dyrektyw odpowiadających za wykrycie aktywnego debuggera.

Czy przydatne?

Definicja Debug Anti

Co to jest ANTI-DEBUG sztuczka, polegająca na umieszczeniu w kodzie programu dyrektyw odpowiadających za wykrycie aktywnego debuggera i powodujących niedopuszczenie do uruchomienia aplikacji w jego towarzystwie, co uniemożliwi crackerowi śledzenie i łamanie programu. Z racji jednak na dość szerokie ich wykorzystywanie są one znane ogółowi programistów, powstały nawet programy ukrywające debuggera przed nimi na przykład FrogsICE czy polskie CookieSICE i CookiePATCH. Polskimi aplikacjami używającymi antidebugów na szeroką skalę są zdecydowanie Pajączek i Skryba autorstwa Rafała Płatka. Przykłady antidebugów: Anti-F8, INT 68, meltice
Definicja ARITMA:
Co to jest była spółka czechosłowacka zajmująca się produkcją maszyn licząco-analitycznych i sprzętu komputerowego anti-debug co to jest.
Definicja Astroturfing Lub Sianie Sztucznej Trawy:
Co to jest nieetyczną formę marketingu. Znaczy on celowe kształtowanie przekazu marketingowego w jakiejś dziedzinie w taki sposób, by przypominał obiektywną relację dziennikarską. Stąd także pełno w niej anti-debug definicja.
Definicja Abandonware:
Co to jest porzucone oprogramowanie) – program, który już nie jest sprzedawany poprzez twórcę mającego do niego prawa, na skutek jego przedawnienia (wyjścia nowszych wersji tegoż programu), na skutek anti-debug co znaczy.
Definicja Aktywne Głośniki:
Co to jest głośniki zaopatrzone we własny wzmacniacz, stosowane do odsłuchu sygnału z karty dźwiękowej. Głośniki tego typu zasilane są z sieci elektrycznej, a nie z wyjścia audio komputera anti-debug słownik.
Definicja AQQ Lub Akuku:
Co to jest AQQ - komunikator internetowy autorstwa Daniela Zaborowskiego. Możliwości programu: - rozmowy tekstowe; - rozmowy głosowe i film; - sposobność łączenia się z sieciami i komunikatorami Gadu-Gadu, Tlen anti-debug znaczenie.

Czym jest Anti-debug znaczenie w Słownik Internet A .