Definicja Annonymous co oznacza. Czym jest udostępniający między innymi serwer FTP. Dlatego masz.

Czy przydatne?

Definicja Annonymous

Co to jest ANNONYMOUS konto pozwalające na przyłączenie się na serwer udostępniający między innymi serwer FTP. Dlatego masz sposobność korzystania z zasobów serwera nie posiadając na nim własnego konta (zobacz login)
Definicja ADF:
Co to jest Automatic Document Feeder) – to jest automatyczny podajnik dokumentów, przeważnie użytkowany w skanerach biurowych. Pozwala na szybkie skanowanie wielu oryginałów jeden po drugim, bez ingerencji annonymous co to jest.
Definicja AJAX:
Co to jest Asynchronous JavaScript and XML – asynchroniczny JavaScript i XML) – technologia tworzenia aplikacji internetowych, gdzie interakcja z użytkownikiem dzieje się bez przeładowywania całej strony. AJAX annonymous definicja.
Definicja AMR:
Co to jest Audio Modem Riser – rozszerzenie dźwiękowo-modemowe) – specyfikacja gniazda rozszerzeń przygotowana poprzez Intel, mająca na celu umieszczenie układów konwertujących sygnał analogowy na cyfrowy i annonymous co znaczy.
Definicja ASSOC:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które wyświetla albo modyfikuje skojarzenia rozszerzeń plików. Składnia polecenia wygląda tak annonymous słownik.
Definicja Anti-Disasm:
Co to jest crackerowi życie. W zasadzie sprowadza się do uniemożliwienia obejrzenia kodu programu pod debuggerem na przykład przez spakowanie pliku wykonywalnego, odpowiednie ustawienie atrybutów sekcji kodu annonymous znaczenie.

Czym jest Annonymous znaczenie w Słownik Internet A .