Definicja Anna Streżyńska co oznacza. Czym jest mianowana 8 maja 2006 roku), przedtem podsekretarz.

Czy przydatne?

Definicja Streżyńska Anna

Co to jest ANNA STREŻYŃSKA Anna Streżyńska
- prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej (mianowana 8 maja 2006 roku), przedtem podsekretarz stanu w Ministerstwie Transportu i Budownictwa. Zasłynęła bataliami z narodowym operatorem telekomunikacyjnym – Telekomunikacją Polską Spółka akcyjna – w celu zniesienie jego monopolu na rynku. Walczyła o obniżenie stawek abonamentowych i odsprzedaż hurtową abonamentów dla alternatywnych operatorów i o oddzielenie usług głosowych od usługi Neostrady (umożliwienie instalacji Neostrady bez przymusu płacenia abonamentu telefonicznego). Pierwsza kwestia została uregulowana, druga jest nadal w toku
Definicja ADB:
Co to jest z angielskiego: Apple Desktop Bus) – gniazdo wejściowe zainstalowane w większości komputerów Apple. Do portów ADB można podłączyć klawiaturę, mysz i inne urządzenia anna streżyńska co to jest.
Definicja APM:
Co to jest Advanced Power Management) – mechanizm oszczędzania energii, przygotowany poprzez spółki Intel i Microsoft dla komputerów przenośnych, coraz częściej użytkowany również w „przyjaznych dla środowiska” anna streżyńska definicja.
Definicja Artykuł:
Co to jest z angielskiego: Article) – list albo informacja konkretnego użytkownika przeznaczoną dla ekipy dyskusyjnej anna streżyńska co znaczy.
Definicja Akronim:
Co to jest skrót, wykorzystywany do skracania regularnie stosowanych w slangu komputerowym zwrotów. (na przykład BTW z angielskiego: aby the way – a tak oprócz tego). By zobaczyć przykłady, wciśnij tutaj anna streżyńska słownik.
Definicja Amplifying:
Co to jest wzmacnianie) – rodzaj marketingu internetowego polegającego na zachwalaniu swojej marki albo negatywnym opiniowaniu marki konkurenta na blogach, forach dyskusyjnych, w komentarzach, opiniach o anna streżyńska znaczenie.

Czym jest Anna Streżyńska znaczenie w Słownik Internet A .