Definicja Anchor text co oznacza. Czym jest tekstem przenoszącym internautę do innej lokalizacji.

Czy przydatne?

Definicja Text Anchor

Co to jest ANCHOR TEXT tekst występujący między znacznikami i będący klikalnym tekstem przenoszącym internautę do innej lokalizacji. Dla przykładu: jeżeli do danego miejsca prowadzi link leksykon informatyczny, to właśnie „leksykon informatyczny” jest anchor textem. Nie wszystkie wyszukiwarki, na przykład Google biorą pod uwagę anchor text w pozycjonowaniu stron. Dlatego także zaleca się dawanie do anchor textu słów najważniejszych, pod jakimi chielibyśmy być widoczni w wyszukiwarce
Definicja AGAS:
Co to jest z angielskiego: Anti-Glare Anti-Static) – silikonowa powłoka antyodblaskowa, pokrywająca ekran kineskopu monitora anchor text co to jest.
Definicja Alfanumeryczny Lub Alfabetyczno-Numeryczny:
Co to jest termin użytkowany do ciągów znaków złożonych z liter i cyfr anchor text definicja.
Definicja Alias:
Co to jest alias – skrót, zamiennik, nazwa zastępcza, pseud.) – alias pocztowy to alternatywny adres dla konta e-mail, może zastępować długą albo trudną nazwę. Zamiast więc długiego adresu anna.kowalska@spółka anchor text co znaczy.
Definicja Apek:
Co to jest potoczne i zdrobniałe ustalenie na Access Point (AP anchor text słownik.
Definicja AAL Lub ATM Adaptation Layer:
Co to jest mieszcząca protokoły sieci ATM (od AAL1 do AAL5), zgrupowane w trzy podwarstwy: zbieżności, adaptacji i segmentacji. AAL realizuje typowe funkcje składania i segmentacji i wykrywania i reagowania na anchor text znaczenie.

Czym jest Anchor text znaczenie w Słownik Internet A .