Definicja Anchor text co oznacza. Czym jest tekstem przenoszącym internautę do innej lokalizacji.

Czy przydatne?

Definicja Text Anchor

Co to jest ANCHOR TEXT tekst występujący między znacznikami i będący klikalnym tekstem przenoszącym internautę do innej lokalizacji. Dla przykładu: jeżeli do danego miejsca prowadzi link leksykon informatyczny, to właśnie „leksykon informatyczny” jest anchor textem. Nie wszystkie wyszukiwarki, na przykład Google biorą pod uwagę anchor text w pozycjonowaniu stron. Dlatego także zaleca się dawanie do anchor textu słów najważniejszych, pod jakimi chielibyśmy być widoczni w wyszukiwarce
Definicja APM:
Co to jest Advanced Power Management) – mechanizm oszczędzania energii, przygotowany poprzez spółki Intel i Microsoft dla komputerów przenośnych, coraz częściej użytkowany również w „przyjaznych dla środowiska” anchor text co znaczy.
Definicja ALU:
Co to jest Arithmetic Logic Unit – Jednostka Arytmetyczno-Logiczna) – to jest obiekt procesora odpowiedzialny za przeprowadzanie obliczeń arytmetycznych i działań logicznych anchor text krzyżówka.
Definicja ASCII:
Co to jest angielskiego: American Standard Code for Information Interchange) przygotowany poprzez amerykański instytut ANSI standard zapisu znaków dzięki 7-bitowego kodu przyporządkowującego liczby z zakresu 0 anchor text co to jest.
Definicja Auto:
Co to jest z angielskiego: Automatic) 1. – ustawienia automatyczne albo domyślne. Zobacz także default. 2. – w grach wyścigowych opcja włączająca automatyczną skrzynię biegów anchor text słownik.
Definicja Autotest:
Co to jest urządzenia faksujące zaopatrzone są w funkcję kontrolującą ich stan, uruchamianą przyciskiem albo programem. W razie drukarki autotestem jest na przykład wydruk strony testowej, sprawdzenie anchor text czym jest.

Czym jest Anchor text znaczenie w Słownik Internet A .