Definicja AMR co oznacza. Czym jest modemowe) – specyfikacja gniazda rozszerzeń przygotowana.

Czy przydatne?

Definicja Amr

Co to jest AMR (z angielskiego: Audio Modem Riser – rozszerzenie dźwiękowo-modemowe) – specyfikacja gniazda rozszerzeń przygotowana poprzez Intel, mająca na celu umieszczenie układów konwertujących sygnał analogowy na cyfrowy i odwrotnie w chipsecie płyty głównej, a nie na karcie, jak w innych standardach. Gdyż certyfikacja standardu i projektowanie płyty z gniazdem AMR jest procesem dość długim, usuwanie złącza z płyty głównej prowadzi do większej elastyczności dla producentów i pozwala na tworzenie bardziej zaawansowanych urządzeń prostszą sposobem. Inna secyfikacja – MDC (z angielskiego: Mobile Daughter Card) – jest przykładem AMR, z tą różnicą, iż użytkowana jest w przenośnych urządzeniach. Chociaż gniazdo AMR ma własną zaletę: w przeszłości modem wewnętrzny był instalowany w jednym z gniazd rozszerzeń PCI wewnątrz komputera, zaś zewnętrzny podłączany był do portu szeregowego. Aktualnie, dzięki złączu AMR, uwalnia się jedno z gniazd, które może zostać użyte do zainstalowania innego urządzenia. AMR zapewnia także oparcie dla zaawansowanych technologii pozycjonowania dźwięku 3D w kartach dźwiękowych i sprzyja poprawieniu jakości muzyki formatu MIDI. Na karcie AMR znajdują się jedynie gniazda wyjściowe i wejściowe danego urządzenia, cała elektronika jest wbudowana w chipset płyty głównej. Por. AGP, EISA, ISA, PCI, Local Bus, CNR
Definicja Auto:
Co to jest z angielskiego: Automatic) 1. – ustawienia automatyczne albo domyślne. Zobacz także default. 2. – w grach wyścigowych opcja włączająca automatyczną skrzynię biegów amr co to jest.
Definicja Adder Lub Dodawarka Stron:
Co to jest automatycznego pozycjonowania stron. Istota jego działania bazuje na codziennym dodawaniu dużej ilości linków do danej strony w katalogach stron, forach dysuksyjnych i blogach. Im większa liczba amr definicja.
Definicja Andreessen Marc:
Co to jest przeglądarek Mosaic i Netscape Navigator, współzałożyciel spółki Netscape Communications. Moment studiów M. Andreessena na Uniwersytecie w Illinois przypadł na przełom lat 80. i 90. W Internecie amr co znaczy.
Definicja AQQ Lub Akuku:
Co to jest AQQ - komunikator internetowy autorstwa Daniela Zaborowskiego. Możliwości programu: - rozmowy tekstowe; - rozmowy głosowe i film; - sposobność łączenia się z sieciami i komunikatorami Gadu-Gadu, Tlen amr słownik.
Definicja Aging Delay:
Co to jest w wyszukiwarce internetowej Google opierające na tym, że nowo utworzona witryna internetowa pojawia się w wynikach Google bardzo wysoko poprzez kilka pierwszych tygodni od dodania (dzięki zjawisku amr znaczenie.

Czym jest AMR znaczenie w Słownik Internet A .