Definicja AMR co oznacza. Czym jest modemowe) – specyfikacja gniazda rozszerzeń przygotowana.

Czy przydatne?

Definicja Amr

Co to jest AMR (z angielskiego: Audio Modem Riser – rozszerzenie dźwiękowo-modemowe) – specyfikacja gniazda rozszerzeń przygotowana poprzez Intel, mająca na celu umieszczenie układów konwertujących sygnał analogowy na cyfrowy i odwrotnie w chipsecie płyty głównej, a nie na karcie, jak w innych standardach. Gdyż certyfikacja standardu i projektowanie płyty z gniazdem AMR jest procesem dość długim, usuwanie złącza z płyty głównej prowadzi do większej elastyczności dla producentów i pozwala na tworzenie bardziej zaawansowanych urządzeń prostszą sposobem. Inna secyfikacja – MDC (z angielskiego: Mobile Daughter Card) – jest przykładem AMR, z tą różnicą, iż użytkowana jest w przenośnych urządzeniach. Chociaż gniazdo AMR ma własną zaletę: w przeszłości modem wewnętrzny był instalowany w jednym z gniazd rozszerzeń PCI wewnątrz komputera, zaś zewnętrzny podłączany był do portu szeregowego. Aktualnie, dzięki złączu AMR, uwalnia się jedno z gniazd, które może zostać użyte do zainstalowania innego urządzenia. AMR zapewnia także oparcie dla zaawansowanych technologii pozycjonowania dźwięku 3D w kartach dźwiękowych i sprzyja poprawieniu jakości muzyki formatu MIDI. Na karcie AMR znajdują się jedynie gniazda wyjściowe i wejściowe danego urządzenia, cała elektronika jest wbudowana w chipset płyty głównej. Por. AGP, EISA, ISA, PCI, Local Bus, CNR
Definicja Adult Words:
Co to jest które są cenzurowane poprzez wyszukiwarki internetowe. Spis takich słów złożona jest z siedmiu, które uważane są poprzez FCC, za nieetyczne. Wyszukiwarki posiadają zwykle dwie bazy stron. Pierwsza z amr co znaczy.
Definicja Acrobat EBook Reader:
Co to jest bezpłatna przeglądarka eKsiążek zapisanych w formacie PDF (z angielskiego: adobe’s Portable Document Format) spółki Adobe (przedtem Glassbook Reader). Może służyć także jako przeglądarka WWW amr krzyżówka.
Definicja Adobe Reader (Dawniej Acrobat Reader):
Co to jest do podglądu dokumentów w formacie PDF (adobe’s Portable Document Format) powstałych w programie Adobe Acrobat. Może być stosowany jako oddzielny program albo jako plug-in integrujący się z amr co to jest.
Definicja Algol:
Co to jest z angielskiego: Algorithmic Language) – jeden z pierwszych algorytmicznych języków programowania wysokiego poziomu wynaleziony w Europie we inicjalnych latach sześćdziesiątych amr słownik.
Definicja Alpha Blending:
Co to jest obróbki grafiki wykorzystywana do obliczania przejrzystości przedmiotów obrazu. Znajduje ona wykorzystanie raczej przy wyświetlaniu obiektów przedstawiających szkło, wodę, jak także płomienie amr czym jest.

Czym jest AMR znaczenie w Słownik Internet A .