Definicja ALU co oznacza. Czym jest to jest obiekt procesora odpowiedzialny za przeprowadzanie.

Czy przydatne?

Definicja Alu

Co to jest ALU (Arithmetic Logic Unit – Jednostka Arytmetyczno-Logiczna) – to jest obiekt procesora odpowiedzialny za przeprowadzanie obliczeń arytmetycznych i działań logicznych
Definicja Applebred:
Co to jest rodziny procesorów Duron z zegarem taktowania od 1,4 GHz do 1,8 GHz, opartych o pochodzący z nowszych wersji Athlona XP rdzeń „Thoroughbred”. Hobbyści błyskawicznie zorientowali się, iż w tym wypadku alu co to jest.
Definicja ASL:
Co to jest z angielskiego: Adaptive Speed Leveling) – automatyczne dopasowanie szybkości przekazywania danych w okresie transmisji modemowej do aktualnego stanu linii telefonicznych alu definicja.
Definicja AST:
Co to jest wyznacznik dysków twardych określający czas potrzebny na ustawienie głowicy nad odpowiednią ścieżką dostępu alu co znaczy.
Definicja Artefakty:
Co to jest kolorowe pola i linie) obrazu, które mogą być ubocznymi skutkami danego algorytmu albo zbyt silnej kompresji. Mogą wynikać również ze złej pracy karty graficznej, na przykład z przetaktowania bądź alu słownik.
Definicja Aktywne Głośniki:
Co to jest głośniki zaopatrzone we własny wzmacniacz, stosowane do odsłuchu sygnału z karty dźwiękowej. Głośniki tego typu zasilane są z sieci elektrycznej, a nie z wyjścia audio komputera alu znaczenie.

Czym jest ALU znaczenie w Słownik Internet A .