Definicja Altavista co oznacza. Czym jest powstała 18 grudnia 1995 roku. Prócz możliwości.

Czy przydatne?

Definicja Altavista

Co to jest ALTAVISTA popularna zagraniczna wyszukiwarka internetowa, która powstała 18 grudnia 1995 roku. Prócz możliwości poszukiwania stron WWW istnieje opcja wyszukiwania rysunków i grafik i sposobność sprawdzenia, na jakich stronach jest umieszczony link do Twojej witryny WWW. Robot indeksujący wyszukiwarki, nazwany Scooter, potrafi przeglądać i indeksować dane z 3 mln stron na dzień. Jej indekser, Ni2, indeksuje jeden gigabajt danych na godzinę.
Oryginalną zagraniczną wyszukiwarkę znajdziesz na adres: www.altavista.com. Jej polski odpowiednik znajduje się tutaj: www.altavista.pl
Definicja Ariane 5:
Co to jest będąca efektem europejskiego programu badań kosmicznych (European Space Agency), która 4 czerwca 1996 roku eksplodowała 40 sekund po starcie, przynosząc bezpośrednią stratę 500 mln. dolarów altavista co to jest.
Definicja Aktywna Kamera:
Co to jest w okresie gry kamera dynamicznie wymienia położenie, ukazując nam plan gry z wielu różnych ujęć. Na przykład w grze Incubation czasem widzimy akcję oczyma wroga, kiedy indziej z góry, z boku itp altavista definicja.
Definicja Alpha Blending:
Co to jest obróbki grafiki wykorzystywana do obliczania przejrzystości przedmiotów obrazu. Znajduje ona wykorzystanie raczej przy wyświetlaniu obiektów przedstawiających szkło, wodę, jak także płomienie altavista co znaczy.
Definicja Architektura:
Co to jest opis ogólnej budowy i funkcjonowania sprzętu i oprogramowania altavista słownik.
Definicja Asynchroniczna Transmisja:
Co to jest gdzie czas między przesłaniem znaków może być różny. Innymi słowy nie używa się sygnału zegarowego, ale sterowanie transmisją dzieje się poprzez bit startu najpierw każdego znaku i poprzez jeden albo altavista znaczenie.

Czym jest Altavista znaczenie w Słownik Internet A .