Definicja Aliasing lub antyaliasing co oznacza. Czym jest obiektów wywołane poprzez ostry kontrast.

Czy przydatne?

Definicja Antyaliasing Lub Aliasing

Co to jest ALIASING LUB ANTYALIASING 1. – stopnie widoczne na ukośnych liniach albo krawędziach obiektów wywołane poprzez ostry kontrast tonalny pomiędzy pikselami. Możemy usunąć ten sukces poprzez antyaliasing.
2. – ustalenie niechcianych pisków i gwizdów stworzonych w trakcie próbkowania z częstotliwością niższą niż pomnożona poprzez dwa częstotliwość najwyższego tonu próbkowanego dźwięku
Definicja Artefakty:
Co to jest kolorowe pola i linie) obrazu, które mogą być ubocznymi skutkami danego algorytmu albo zbyt silnej kompresji. Mogą wynikać również ze złej pracy karty graficznej, na przykład z przetaktowania bądź aliasing lub antyaliasing co znaczy.
Definicja A::
Co to jest litera oznaczająca pierwszy napęd dyskietek. Przewarzająca część komputerów zawiera do czterech napędów: A: albo B: to stacja dyskietek, C: dysk twardy, a CD-ROM przeważnie literą D aliasing lub antyaliasing krzyżówka.
Definicja AdKontekst:
Co to jest dla webmasterów, chcących udostępnić własne witryny internetowe jako powierzchnię reklamową dla reklam kontekstowych w formie boksów sponsorowanych. Wszystkie boksy sponsorowane, należące do kampanii aliasing lub antyaliasing co to jest.
Definicja AGAS:
Co to jest z angielskiego: Anti-Glare Anti-Static) – silikonowa powłoka antyodblaskowa, pokrywająca ekran kineskopu monitora aliasing lub antyaliasing słownik.
Definicja ATA:
Co to jest Advanced Technology Attachments) – interfejs systemowy PC poświęcony do komunikacji z dyskami stałymi. Standard ATA jest wciąż rozwijany w kierunku zwiększania szybkości transmisji. Początkowo aliasing lub antyaliasing czym jest.

Czym jest Aliasing lub antyaliasing znaczenie w Słownik Internet A .