Definicja Alias co oznacza. Czym jest pseud.) – alias pocztowy to alternatywny adres dla konta e.

Czy przydatne?

Definicja Alias

Co to jest ALIAS (z angielskiego: alias – skrót, zamiennik, nazwa zastępcza, pseud.) – alias pocztowy to alternatywny adres dla konta e-mail, może zastępować długą albo trudną nazwę. Zamiast więc długiego adresu anna.kowalska@spółka.pl można założyć dla tej skrzynki krótszą nazwę ania@spółka.pl Pod obydwoma adresami kryje się ta sama skrzynka pocztowa.
Alias WWW to alternatywny adres dla strony internetowej, przydatny w szczególności w sytuacji darmowych kont WWW, do których są przypisane zwykle długie adresy. Zamiast adresu www.jakis-dostawca-konta-www.pl/n/nazwa-uzytkownika/katalog
można utworzyć alias www.nazwa-uzytkownika.cos.pl Dlatego internauci łatwiej trafią na naszą stronę, bo adres da się łatwiej zapamiętać. Zwykle posiadanie aliasu jest bezpłatne.
Prócz zalet aliasu w formie skrócenia adresu, rozwiązanie to ma własne wady: zwykle spółka udostępniająca darmowe aliasy umieszcza albo każe umieścić reklamy na Twojej stronie. Alias jest zwykle stroną zbudowaną z ramek z ustawionym przekierowaniem, poprzez co utrudnia, a czasem uniemożliwia skuteczne pozycjonowanie strony.
W najwyższym stopniu popularnym serwisem udostępniającym aliasy jest serwis PRV (www.prv.pl), który udostępnia aliasy w formie www.dowolna-wybrana-nazwa.prv.pl
Definicja A::
Co to jest litera oznaczająca pierwszy napęd dyskietek. Przewarzająca część komputerów zawiera do czterech napędów: A: albo B: to stacja dyskietek, C: dysk twardy, a CD-ROM przeważnie literą D alias co znaczy.
Definicja Aukcja Przetargowa Lub Aukcja Japońska:
Co to jest internetowej, gdzie kupujący zgłaszają oferty swojej ceny, jaką są skłonni zapłacić za sprzedawany wyrób. Licytujący nie znają ceny minimalnej (jeżeli takowa została ustalona) ani max. stawek alias krzyżówka.
Definicja ARC:
Co to jest dosowy program kompresujący, który tworzy pliki o rozszerzeniu ZOO alias co to jest.
Definicja ANSI.SYS:
Co to jest systemowy określany także jako sterownik urządzeń. Za jego pomocą możliwe jest modyfikowanie ustawień klawiatury i monitora – na przykład zmiana formatu i koloru wyświetlanego tekstu czy tła alias słownik.
Definicja Aliasing Lub Antyaliasing:
Co to jest widoczne na ukośnych liniach albo krawędziach obiektów wywołane poprzez ostry kontrast tonalny pomiędzy pikselami. Możemy usunąć ten sukces poprzez antyaliasing. 2. – ustalenie niechcianych pisków i alias czym jest.

Czym jest Alias znaczenie w Słownik Internet A .