Definicja Alias co oznacza. Czym jest pseud.) – alias pocztowy to alternatywny adres dla konta e.

Czy przydatne?

Definicja Alias

Co to jest ALIAS (z angielskiego: alias – skrót, zamiennik, nazwa zastępcza, pseud.) – alias pocztowy to alternatywny adres dla konta e-mail, może zastępować długą albo trudną nazwę. Zamiast więc długiego adresu anna.kowalska@spółka.pl można założyć dla tej skrzynki krótszą nazwę ania@spółka.pl Pod obydwoma adresami kryje się ta sama skrzynka pocztowa.
Alias WWW to alternatywny adres dla strony internetowej, przydatny w szczególności w sytuacji darmowych kont WWW, do których są przypisane zwykle długie adresy. Zamiast adresu www.jakis-dostawca-konta-www.pl/n/nazwa-uzytkownika/katalog
można utworzyć alias www.nazwa-uzytkownika.cos.pl Dlatego internauci łatwiej trafią na naszą stronę, bo adres da się łatwiej zapamiętać. Zwykle posiadanie aliasu jest bezpłatne.
Prócz zalet aliasu w formie skrócenia adresu, rozwiązanie to ma własne wady: zwykle spółka udostępniająca darmowe aliasy umieszcza albo każe umieścić reklamy na Twojej stronie. Alias jest zwykle stroną zbudowaną z ramek z ustawionym przekierowaniem, poprzez co utrudnia, a czasem uniemożliwia skuteczne pozycjonowanie strony.
W najwyższym stopniu popularnym serwisem udostępniającym aliasy jest serwis PRV (www.prv.pl), który udostępnia aliasy w formie www.dowolna-wybrana-nazwa.prv.pl
Definicja ANSI.SYS:
Co to jest systemowy określany także jako sterownik urządzeń. Za jego pomocą możliwe jest modyfikowanie ustawień klawiatury i monitora – na przykład zmiana formatu i koloru wyświetlanego tekstu czy tła alias co to jest.
Definicja AdKontekst:
Co to jest dla webmasterów, chcących udostępnić własne witryny internetowe jako powierzchnię reklamową dla reklam kontekstowych w formie boksów sponsorowanych. Wszystkie boksy sponsorowane, należące do kampanii alias definicja.
Definicja AppleTalk Phase 2:
Co to jest rozszerzony schemat sieci internetowej AppleTalk, zaprojektowany poprzez firmę Apple Computer, który obsługuje sporo stref w obrębie jednej sieci i rozszerzone możliwości adresowania alias co znaczy.
Definicja ACPI:
Co to jest Advanced Configuration and Power Interface) – standard kierowania energią przygotowany poprzez spółki Intel, Microsoft i Toshiba, który znacząco powiększa możliwości oferowane poprzez APM. ACPI alias słownik.
Definicja A::
Co to jest litera oznaczająca pierwszy napęd dyskietek. Przewarzająca część komputerów zawiera do czterech napędów: A: albo B: to stacja dyskietek, C: dysk twardy, a CD-ROM przeważnie literą D alias znaczenie.

Czym jest Alias znaczenie w Słownik Internet A .