Definicja Aktywne głośniki co oznacza. Czym jest odsłuchu sygnału z karty dźwiękowej. Głośniki tego.

Czy przydatne?

Definicja Głośniki Aktywne

Co to jest AKTYWNE GŁOŚNIKI głośniki zaopatrzone we własny wzmacniacz, stosowane do odsłuchu sygnału z karty dźwiękowej. Głośniki tego typu zasilane są z sieci elektrycznej, a nie z wyjścia audio komputera
Definicja Autoryzacja:
Co to jest określający, jakie czynności może wykonywać dany użytkownik w systemie komputerowym albo sieci. Do autoryzacji potrzebny jest na przykład login i hasło, by móc stwierdzić do jakich zasobów ma dostęp aktywne głośniki co znaczy.
Definicja Aukcja Przetargowa Lub Aukcja Japońska:
Co to jest internetowej, gdzie kupujący zgłaszają oferty swojej ceny, jaką są skłonni zapłacić za sprzedawany wyrób. Licytujący nie znają ceny minimalnej (jeżeli takowa została ustalona) ani max. stawek aktywne głośniki krzyżówka.
Definicja ATM:
Co to jest Asynchronous Transfer Mode) – szerokopasmowa technologia przesyłania informacji cyfrowej (głos, obraz i dane) w drugiej warstwie modelu OSI poprzez sieci LAN i WAN, z możliwością tworzenia połączeń aktywne głośniki co to jest.
Definicja AMR:
Co to jest Audio Modem Riser – rozszerzenie dźwiękowo-modemowe) – specyfikacja gniazda rozszerzeń przygotowana poprzez Intel, mająca na celu umieszczenie układów konwertujących sygnał analogowy na cyfrowy i aktywne głośniki słownik.
Definicja Artykuł:
Co to jest z angielskiego: Article) – list albo informacja konkretnego użytkownika przeznaczoną dla ekipy dyskusyjnej aktywne głośniki czym jest.

Czym jest Aktywne głośniki znaczenie w Słownik Internet A .