Definicja Akronim co oznacza. Czym jest slangu komputerowym zwrotów. (na przykład BTW z.

Czy przydatne?

Definicja Akronim

Co to jest AKRONIM skrót, wykorzystywany do skracania regularnie stosowanych w slangu komputerowym zwrotów. (na przykład BTW z angielskiego: aby the way – a tak oprócz tego). By zobaczyć przykłady, wciśnij tutaj
Definicja ABDL:
Co to jest z angielskiego: Automatic Binary Data Link) – automatyczny kanał przesyłania danych binarnych akronim co to jest.
Definicja Artworki:
Co to jest art – sztuka, work = robota) – slangowe ustalenie na przedstawiane niekiedy na łamach pism na przykład rysowane projekty grafiki, postaci, backgroundów i tym podobne z danej gry komputerowej akronim definicja.
Definicja Autostart:
Co to jest znajdują się skróty do programów uruchamianych przy starcie mechanizmu Windows. 2. – funkcja, dzięki której programy na CD-ROM-ach uruchamiają się automatycznie po włożeniu płyty do napędu akronim co znaczy.
Definicja ATM:
Co to jest Asynchronous Transfer Mode) – szerokopasmowa technologia przesyłania informacji cyfrowej (głos, obraz i dane) w drugiej warstwie modelu OSI poprzez sieci LAN i WAN, z możliwością tworzenia połączeń akronim słownik.
Definicja Acer:
Co to jest Acer powstał w roku 1976 i aktualnie znajduje się w pierwszej trójce międzynarodowych producentów komputerów PC, serwerów, notebooków i urządzeń peryferyjnych i komponentów komputerowych. Acer akronim znaczenie.

Czym jest Akronim znaczenie w Słownik Internet A .