Definicja Akapit co oznacza. Czym jest DTP. Następne akapity uzyskujemy dzięki klawisza ENTER.

Czy przydatne?

Definicja Akapit

Co to jest AKAPIT oddzielny fragment tekstu w edytorze tekstu albo programie DTP. Następne akapity uzyskujemy dzięki klawisza ENTER
Definicja AFIPS:
Co to jest American Federation of Information Processing Societes) – skrót oznaczający amerykańskie stowarzyszenie zajmujące się problematyką przetwarzania danych. Poza kluczową działalnością publikacyjną AFIPS akapit co to jest.
Definicja ARP:
Co to jest Address Resolution Protocol) – jeden z protokołów sieciowych należący do zestawu TCP/IP (niezwiązany bezpośrednio z transportem danych). Jest on stosowany do dynamicznego określania fizycznego adresu akapit definicja.
Definicja Aglet:
Co to jest do apletu wprowadzone poprzez IBM. W przeciwieństwie od apletu, aglet w trakcie transmisji w sieci przenosi swój obecny stan wykonania, co daje wielkie możliwości, zwłaszcza w dziedzinie tworzenia akapit co znaczy.
Definicja Antialiasing Lub Antyaliasing:
Co to jest na redukcji efektu schodkowania wyświetlanych krzywych linii (aliasingu). Dla pikseli wchodzących w skład postrzępionych schodkowych krawędzi wyliczana jest wartość pośrednia między kolorem pierwszo akapit słownik.
Definicja Autotest:
Co to jest urządzenia faksujące zaopatrzone są w funkcję kontrolującą ich stan, uruchamianą przyciskiem albo programem. W razie drukarki autotestem jest na przykład wydruk strony testowej, sprawdzenie akapit znaczenie.

Czym jest Akapit znaczenie w Słownik Internet A .