Definicja AJAX co oznacza. Czym jest asynchroniczny JavaScript i XML) – technologia tworzenia.

Czy przydatne?

Definicja Ajax

Co to jest AJAX (z angielskiego: Asynchronous JavaScript and XML – asynchroniczny JavaScript i XML) – technologia tworzenia aplikacji internetowych, gdzie interakcja z użytkownikiem dzieje się bez przeładowywania całej strony. AJAX jest powszechnie stosowany w serwisach Web 2.0. AJAX powstała w roku 1996 gdy Microsoft przedstawił technologię Remote Scripting. Innymi elementami używanymi był znacznik IFRAME (tak zwany pływająca ramka) zaprezentowany w przeglądarce Internet Explorer 3 i obiekt LAYER (tak zwany warstwa), zaprezentowana w przeglądarce Netscape 4 w 1997 roku). Obydwa znaczniki posiadały atrybut SRC, który pozwalał na załadowanie dowolnej treści z zewnątrz bez przeładowywania całej strony. Obydwa te przedmioty połączone ze sobą stały się fundamentem DTHMLa (tak zwany dynamicznego HTML’a). Natomiast spółka Macromedia Flash od wersji 4 Flasha pozwalała na załadowanie plików XML i CSV z serwera bez odświeżania całej witryny. Microsoft’s Remote Scripting (zwany od 1998 roku MSRS) był w najwyższym stopniu „elegancką” metodą podmiany zawartości witryny przy zastosowaniu odpowiedniej aplikacji w języku JavaScript. Rozwiązanie to działało w Internet Explorer 4 i Netscape Navigator 4. Później Microsoft stworzył przedmiot XMLHttpRequest w Internet Explorer 5 i przedstawił zalety tej technologii w aplikacji webowej Outlook Web Access (webowego odpowiednika „klasycznej” aplikacji Outlook) wchodzącej w skład Microsoft Exchange Server 2000. Internetowa społeczność programistów i web-deweloperów, działająca na początku na ekipie dyskusyjnej microsoft.public.scripting.remote a potem na blogach, opracowała szeroką gamę rozwiązań opartych na wielu przeglądarkach internetowych
Definicja Artefakty:
Co to jest kolorowe pola i linie) obrazu, które mogą być ubocznymi skutkami danego algorytmu albo zbyt silnej kompresji. Mogą wynikać również ze złej pracy karty graficznej, na przykład z przetaktowania bądź ajax co znaczy.
Definicja Amplifying:
Co to jest wzmacnianie) – rodzaj marketingu internetowego polegającego na zachwalaniu swojej marki albo negatywnym opiniowaniu marki konkurenta na blogach, forach dyskusyjnych, w komentarzach, opiniach o ajax krzyżówka.
Definicja Automatyczne Katalogowanie:
Co to jest umieszczanie adresu stron internetowych w katalogach stron dzięki szczególnych programów, tak zwany adderów albo dodawarek stron. Umożliwiają one przeglądanie dużej ilości katalogów i dodawanie ajax co to jest.
Definicja ALU:
Co to jest Arithmetic Logic Unit – Jednostka Arytmetyczno-Logiczna) – to jest obiekt procesora odpowiedzialny za przeprowadzanie obliczeń arytmetycznych i działań logicznych ajax słownik.
Definicja AMR:
Co to jest Audio Modem Riser – rozszerzenie dźwiękowo-modemowe) – specyfikacja gniazda rozszerzeń przygotowana poprzez Intel, mająca na celu umieszczenie układów konwertujących sygnał analogowy na cyfrowy i ajax czym jest.

Czym jest AJAX znaczenie w Słownik Internet A .