Definicja AGP co oznacza. Czym jest port graficzny) – przygotowana poprzez firmę Intel.

Czy przydatne?

Definicja Agp

Co to jest AGP (z angielskiego: Accelerated Graphics Port – przyspieszony port graficzny) – przygotowana poprzez firmę Intel przyspieszona magistrala graficzna wykorzystywana do zwiększania przepustowości 64-bitowych szyn PCI. AGP jest raczej rozszerzoną wersją PCI niż zupełnie nową technologią magistrali – podstawowa różnica bazuje na sposobie zamiany danych między pamięcią operacyjną a pamięcią karty graficznej. Technologia AGP pozwala karcie graficznej używać z wydzielonego obszaru pamięci operacyjnej bezpośrednio, tak jakby korzystała ona z własnej pamięci podręcznej, co powiększa prędkość zamiany danych między pamięcią karty a pamięcią operacyjną. AGP pracuje w standardzie 32 bitowym z prędkością 66 MHz. Osiąga przepustowość danych rzędu 266 MBps (1X) (PCI – 133 MBps), 533 MBps (2X) i 1.07 GBps (4X). W praktyce znaczy sposobność zastosowania poprzez programistów większej ilości tekstur i obiektów trójwymiarowych w grafice. Magistralę AGP używają prawie każde nowsze karty grafiki. Od portu PCI jest różna kolorem i rozmiarem. Następcą AGP jest AGP Pro
Definicja Ada:
Co to jest programowania wysokiego poziomu, przygotowany w latach 1975-81 na zlecenie Departamentu Obrony USA. Poświęcony był do tworzenia sporych mechanizmów informatycznych, w szczególności takich, gdzie w agp co znaczy.
Definicja Aglet:
Co to jest do apletu wprowadzone poprzez IBM. W przeciwieństwie od apletu, aglet w trakcie transmisji w sieci przenosi swój obecny stan wykonania, co daje wielkie możliwości, zwłaszcza w dziedzinie tworzenia agp krzyżówka.
Definicja ATDS:
Co to jest Aiborne Tactical Data Mechanizm) – skrótowa nazwa amerykańskiego napowietrznego taktycznego wojskowego mechanizmu informatycznego. Mechanizm ATDS jest poświęcony do osłony floty morskiej albo agp co to jest.
Definicja Abandonware:
Co to jest porzucone oprogramowanie) – program, który już nie jest sprzedawany poprzez twórcę mającego do niego prawa, na skutek jego przedawnienia (wyjścia nowszych wersji tegoż programu), na skutek agp słownik.
Definicja ARP:
Co to jest Address Resolution Protocol) – jeden z protokołów sieciowych należący do zestawu TCP/IP (niezwiązany bezpośrednio z transportem danych). Jest on stosowany do dynamicznego określania fizycznego adresu agp czym jest.

Czym jest AGP znaczenie w Słownik Internet A .