Definicja AGP co oznacza. Czym jest port graficzny) – przygotowana poprzez firmę Intel.

Czy przydatne?

Definicja Agp

Co to jest AGP (z angielskiego: Accelerated Graphics Port – przyspieszony port graficzny) – przygotowana poprzez firmę Intel przyspieszona magistrala graficzna wykorzystywana do zwiększania przepustowości 64-bitowych szyn PCI. AGP jest raczej rozszerzoną wersją PCI niż zupełnie nową technologią magistrali – podstawowa różnica bazuje na sposobie zamiany danych między pamięcią operacyjną a pamięcią karty graficznej. Technologia AGP pozwala karcie graficznej używać z wydzielonego obszaru pamięci operacyjnej bezpośrednio, tak jakby korzystała ona z własnej pamięci podręcznej, co powiększa prędkość zamiany danych między pamięcią karty a pamięcią operacyjną. AGP pracuje w standardzie 32 bitowym z prędkością 66 MHz. Osiąga przepustowość danych rzędu 266 MBps (1X) (PCI – 133 MBps), 533 MBps (2X) i 1.07 GBps (4X). W praktyce znaczy sposobność zastosowania poprzez programistów większej ilości tekstur i obiektów trójwymiarowych w grafice. Magistralę AGP używają prawie każde nowsze karty grafiki. Od portu PCI jest różna kolorem i rozmiarem. Następcą AGP jest AGP Pro
Definicja Aukcja Holenderska Lub Aukcja Mechaniczna, Aukcja Zegarowa:
Co to jest internetowej, przed rozpoczęciem której sprzedający określa dwie ceny: wywoławczą i min.. Licytacja zaczyna się od ceny wywoławczej, która jest zarazem najwyższą z oferowanych. W czasie licytacji agp co to jest.
Definicja Audyt SEO:
Co to jest internetowej albo serwisu pod kątem treści, budowy, dopasowania słów najważniejszych, analizę dotychczasowego miejsca w wyszukiwarkach, dotychczasowego pozycjonowania. Nie wszystkie spółki oferują agp definicja.
Definicja Automatic Answer:
Co to jest automatyczna reakcja modemu na zgłoszenie telefoniczne. Zobacz AAE agp co znaczy.
Definicja APM:
Co to jest Advanced Power Management) – mechanizm oszczędzania energii, przygotowany poprzez spółki Intel i Microsoft dla komputerów przenośnych, coraz częściej użytkowany również w „przyjaznych dla środowiska” agp słownik.
Definicja Animacja Komputerowa:
Co to jest computer animation) – jedna ze sfer twórczości filmowej i telewizyjnej, wykorzystywana uzyskiwaniu ruchomych obrazów dzięki szczególnych programów komputerowych. Animacja ta jest tańsza niż klasyczna agp znaczenie.

Czym jest AGP znaczenie w Słownik Internet A .