Definicja Agora co oznacza. Czym jest prototypu; zaprojektowany na Uniwersytecie w Brukseli w.

Czy przydatne?

Definicja Agora

Co to jest AGORA 1. – obiektowy język programowania bazujący na pojęciu prototypu; zaprojektowany na Uniwersytecie w Brukseli w Belgii.
2. – firma wydająca „Gazetę Wyborczą”, notowana na GPW (wchodzi w skład indeksu SiTech). Internetowy serwis Gazety Wyborczej (http://www.gazeta.pl/) stał się fundamentem nowego polskiego portalu
Definicja ADF:
Co to jest Automatic Document Feeder) – to jest automatyczny podajnik dokumentów, przeważnie użytkowany w skanerach biurowych. Pozwala na szybkie skanowanie wielu oryginałów jeden po drugim, bez ingerencji agora co to jest.
Definicja Algol:
Co to jest z angielskiego: Algorithmic Language) – jeden z pierwszych algorytmicznych języków programowania wysokiego poziomu wynaleziony w Europie we inicjalnych latach sześćdziesiątych agora definicja.
Definicja ActiveX:
Co to jest ACTIVE eXchange – czynna zamiana) – ogólny termin określający technologie spółki Microsoft rozszerzające możliwości języka HTML i pozwalające na projektantom tworzenie interakcyjnej zawartości dla agora co znaczy.
Definicja Architektura:
Co to jest opis ogólnej budowy i funkcjonowania sprzętu i oprogramowania agora słownik.
Definicja Anna Streżyńska:
Co to jest prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej (mianowana 8 maja 2006 roku), przedtem podsekretarz stanu w Ministerstwie Transportu i Budownictwa. Zasłynęła bataliami z narodowym operatorem agora znaczenie.

Czym jest Agora znaczenie w Słownik Internet A .