Definicja Agent co oznacza. Czym jest protokół SNMP. Aplikacja agenta jest przedmiotem operacji.

Czy przydatne?

Definicja Agent

Co to jest AGENT aplikacja uruchomiona na urządzeniu obsługiwanym poprzez protokół SNMP. Aplikacja agenta jest przedmiotem operacji związanych z zarządzaniem. Komputer, na którym działa oprogramowanie agenta SNMP, jest także nazywany agentem
Definicja ANSI:
Co to jest American National Standards Institute) 1. – Amerykański Narodowy Instytut Standardów) – organizacja zajmująca się opracowywaniem norm obowiązujących w przemyśle komputerowym. Koordynuje ona agent co to jest.
Definicja ANSI.SYS:
Co to jest systemowy określany także jako sterownik urządzeń. Za jego pomocą możliwe jest modyfikowanie ustawień klawiatury i monitora – na przykład zmiana formatu i koloru wyświetlanego tekstu czy tła agent definicja.
Definicja AIERI:
Co to jest International des Études et Recherches sur l’Information – Międzynarodowe Stowarzyszenie Studiów i Badań nad Wiadomością) – stowarzyszenie prasoznawcze założone 1957, z siedzibą w Paryżu. Zajmuje się agent co znaczy.
Definicja Akronimy - Lista Skrótów:
Co to jest Alcoholics Anonymous) – Anonimowi Alkoholicy AAA (z angielskiego: American Automobile Association) – Amerykański Związek Automobilistów AAAAA (z angielskiego: American Association Against Acronym agent słownik.
Definicja AppleTalk Phase 2:
Co to jest rozszerzony schemat sieci internetowej AppleTalk, zaprojektowany poprzez firmę Apple Computer, który obsługuje sporo stref w obrębie jednej sieci i rozszerzone możliwości adresowania agent znaczenie.

Czym jest Agent znaczenie w Słownik Internet A .