Definicja AGAS co oznacza. Czym jest powłoka antyodblaskowa, pokrywająca ekran kineskopu monitora.

Czy przydatne?

Definicja Agas

Co to jest AGAS (z angielskiego: Anti-Glare Anti-Static) – silikonowa powłoka antyodblaskowa, pokrywająca ekran kineskopu monitora
Definicja Autostart:
Co to jest znajdują się skróty do programów uruchamianych przy starcie mechanizmu Windows. 2. – funkcja, dzięki której programy na CD-ROM-ach uruchamiają się automatycznie po włożeniu płyty do napędu agas co to jest.
Definicja Atrybut Pliku:
Co to jest jest wspólnie z pięcioma wieloma atrybutami, a więc „przymiotami”, właściwościami pliku: tylko-do-odczytu, systemowy, schowany, archiwalny, katalog. Pliki z atrybutem tylko-do-odczytu są chronione agas definicja.
Definicja ASUP:
Co to jest Awtomatizirowannaja Sistiema Uprawlenija Priedprijatijem) – użytkowany w byłym Związku Radzieckim skrót oznaczający zautomatyzowany mechanizm kierowania przedsiębiorstwem. ASUP przedstawiał mechanizm agas co znaczy.
Definicja All-In-One Lub AIO:
Co to jest wszystko w jednym) – określeniem All-in-one a więc Wszystko-w-jednym ustala się urządzenia wielofunkcyjne, które mogą pełnić więcej niż jedną funkcję, które łącza funkcje kilku urządzeń, np agas słownik.
Definicja Antialiasing Lub Antyaliasing:
Co to jest na redukcji efektu schodkowania wyświetlanych krzywych linii (aliasingu). Dla pikseli wchodzących w skład postrzępionych schodkowych krawędzi wyliczana jest wartość pośrednia między kolorem pierwszo agas znaczenie.

Czym jest AGAS znaczenie w Słownik Internet A .