Definicja AFIPS co oznacza. Czym jest Processing Societes) – skrót oznaczający amerykańskie.

Czy przydatne?

Definicja Afips

Co to jest AFIPS (z angielskiego: American Federation of Information Processing Societes) – skrót oznaczający amerykańskie stowarzyszenie zajmujące się problematyką przetwarzania danych. Poza kluczową działalnością publikacyjną AFIPS zajmuje się organizowaniem konferencji naukowych i wystaw i badaniami
Definicja AST:
Co to jest wyznacznik dysków twardych określający czas potrzebny na ustawienie głowicy nad odpowiednią ścieżką dostępu afips co to jest.
Definicja ABDL:
Co to jest z angielskiego: Automatic Binary Data Link) – automatyczny kanał przesyłania danych binarnych afips definicja.
Definicja Animacja Komputerowa:
Co to jest computer animation) – jedna ze sfer twórczości filmowej i telewizyjnej, wykorzystywana uzyskiwaniu ruchomych obrazów dzięki szczególnych programów komputerowych. Animacja ta jest tańsza niż klasyczna afips co znaczy.
Definicja Anti-f8:
Co to jest zaprezentowana po raz pierwszy poprzez massh’a/CookieCrK. Zadziała tylko gdy kod będzie śledzony w SI dzięki F8, a więc po jednej dyrektyw: lea edi, @Movsw lea esi, @Jump1 mov ecx, 3 @Movsw: rep afips słownik.
Definicja Acrobat EBook Reader:
Co to jest bezpłatna przeglądarka eKsiążek zapisanych w formacie PDF (z angielskiego: adobe’s Portable Document Format) spółki Adobe (przedtem Glassbook Reader). Może służyć także jako przeglądarka WWW afips znaczenie.

Czym jest AFIPS znaczenie w Słownik Internet A .