Definicja Adware co oznacza. Czym jest się bannery, pop-up‘y albo inny rodzaj reklamy. Dzięki.

Czy przydatne?

Definicja Adware

Co to jest ADWARE rodzaj darmowego oprogramowania, w którego oknie ukazują się bannery, pop-up‘y albo inny rodzaj reklamy. Dzięki reklamie autorzy zarabiają na programach, co pozwala na ich darmowe dystrybuowanie.
Oprogramowanie typu adware jest krytykowane, gdyż autorzy regularnie zamieszczają kod albo program, który śledzi ruchy użytkowników bez ich wiedzy (na przykład strony, które odwiedzili), a w dalszym ciągu wysyła je do autorów. Adware może być również pobierany poprzez trojany ze stron WWW i instalowany na komputerach w trybie cichym; innym odpowiednikiem mogą być narzędzia hakerów regularnie określane jako Porywacze przeglądarek (Browser Hijackers), (instalujące program bez zgody i wiedzy użytkownika), które pobierają aplikację adware przez zastosowanie luki przeglądarki internetowej
Definicja Antialiasing Lub Antyaliasing:
Co to jest na redukcji efektu schodkowania wyświetlanych krzywych linii (aliasingu). Dla pikseli wchodzących w skład postrzępionych schodkowych krawędzi wyliczana jest wartość pośrednia między kolorem pierwszo adware co to jest.
Definicja ANSI:
Co to jest American National Standards Institute) 1. – Amerykański Narodowy Instytut Standardów) – organizacja zajmująca się opracowywaniem norm obowiązujących w przemyśle komputerowym. Koordynuje ona adware definicja.
Definicja Anchor Text:
Co to jest między znacznikami i będący klikalnym tekstem przenoszącym internautę do innej lokalizacji. Dla przykładu: jeżeli do danego miejsca prowadzi link leksykon informatyczny, to właśnie „leksykon adware co znaczy.
Definicja AAR:
Co to jest z angielskiego: Automatic Alternative Routing) – termin użytkowany w telekomunikacji, oznaczający automatyczny wybór alternatywnej trasy połączenia przy dużej zajętości linii bezpośredniej adware słownik.
Definicja Aktywna Kamera:
Co to jest w okresie gry kamera dynamicznie wymienia położenie, ukazując nam plan gry z wielu różnych ujęć. Na przykład w grze Incubation czasem widzimy akcję oczyma wroga, kiedy indziej z góry, z boku itp adware znaczenie.

Czym jest Adware znaczenie w Słownik Internet A .